Міс Всесвіт Олівія Калпо виходить заміж: фото стильних заручин і ексклюзивної обручки

Олівія Калпо, американська модель і переможниця конкурсів “Міс США 2012” та “Міс Всесвіт 2012“, виходить заміж. Після майже чотирьох років стосунків хлопець Олівії, гравець в американский футбол із команди San Francisco 49ers Крістіан Маккефрі, освідчився їй.

Радісною новиною і світлинами з заручин Олівія поділилася на своїй сторінці в інстаграмі.

Подія відбулася в Юті, де пара проводила відпустку. На фоні мальовничих тутешніх каньйонів (які по фото оцінити буде складно, адже вони в модній чорно-білій обробці) Крістіан опустився на одне коліно. На палець Олівії він надягнув ексклюзивну обручку ручної роботи від Ring Concierge — тонка оправа із золота та платини з великим центральним і двома бічними діамантами.

міс всесвіт олівія кульпо виходить заміж заручини обручкаміс всесвіт олівія кульпо виходить заміж заручини обручкаміс всесвіт олівія кульпо виходить заміж заручини обручкаміс всесвіт олівія кульпо виходить заміж заручини обручкаміс всесвіт олівія кульпо виходить заміж заручини обручка

Олівія Калпо та Крістіан Маккефрі почали зустрічатися в 2019 році. Хлопець на 4 роки молодший за Олівію і не перший футболіст, з яким вона зустрічалася: до нього у Калпо були стосунки із Тімом Тібоу (він зрештою одружився із іншою Міс Всесвіт, 2017 року) та Денні Амендолою. Проте ці люди відомі в Америці, а от іще один колишній Олівії, Нік Джонас, знайомий всьому світу як один із музикантів гурту Jonas Brothers та нині чоловік акторки Прянки Чопри.

На третю річницю стосунків із Крісом Олівія розповіла в інстаграмі, що їх звели друзі, які і організували перше побаченя. “Дякую, що ти моя скеля і відновлюєш мою віру в кохання”, – сказала тоді дівчина.

Фото: Getty Images, instagram.com/oliviaculpo

Дивіться також:

Мисс Вселенная вышла замуж. Фото роскошной свадьбы в Кейптауне

Шикарний діамант і заручини в Диснейленді: Ребел Вілсон одружується зі своєю дівчиною (ФОТО)

«Вона сказала «так»: Роман Міщеряков одружується після 5 років стосунків