Надія Матвєєва власним прикладом із особистого життя доводить: все таки буде добре! 53-річна зізналася: понад рік вона щаслива у стосунках із чоловіком на 20 років молодшим за себе.

«Я знайома зі своїм коханим більше року. Він взагалі не публічна людина, не має жодного відношення до телебачення. За цей рік ми не тільки насолоджувались життям, але й проходимо через випробування – війну. Ми стали дуже близькими людьми»,– розповіла Матвєєва Григорію Решетнику і інтерв’ю для проєкту «Як ти?». І поділилася іншими деталями про обранця.

Про знайомство із коханим

“Нас познайомили на вечірці. Він не знав, хто я. Його навіть немає в соцмережах. Працює у сфері, близькій до медицини. Я не думала, що буду з цим чоловіком, бо у нас відчутна різниця у віці. Він молодший за мене на 20 років. Раніше я вважала, що якщо хлопець молодший – це табу у стосунках. Мої стереотипи зруйновані життям. Ми обговорили нашу різницю у віці, коли почали жити разом. Так, це виклик для нас, але це – прекрасно!

надія матвєєва все буде добре молодий хлопець коханець чоловік

Я відчула, що він – моя людина. Хоч він і молодший, але цікавий співрозмовник. Потім ми деякий час переписувалися, почали зустрічатися, і як-то кажуть «пішло-поїхало». Він захоплюється тим, яка я людина, яка я жінка. Все, що я не зроблю, він хвалить”.

Про ставлення до бойфренда сина та мами

“Це сталося ще до війни. Але коли наші стосунки перейшли на новий етап і ми почали жити разом, ставлення змінилося. Мама і син його не дуже сприймають. Я тепер не тільки їм належу. У мого хлопця є діти. Але я люблю цього чоловіка, і нам дуже добре разом. Багато пар в часи війни ламаються, а ми, навпаки, стаємо близькими”.

Зазначимо, що проєкт «Як ти?» з Григорієм Решетником виходить на офіційному Youtube-каналі СТБ.

Фото: надані СТБ

Дивіться також:

Андрій Рибак із «Холостячки» вирішив одружитися із суперницею Ксенії Мішиної (ФОТО)

Тетяна Висоцька із донькою відвідала чоловіка-військового на позиціях (ФОТО)

Тепер офіційно: Надя Дорофєєва підтвердила роман із відомим київським ресторатором (ФОТО)