Андрій Рибак із «Холостячки» вирішив одружитися із суперницею Ксенії Мішиної (ФОТО)

Радіоведучий, блогер та гуморист Андрій Рибак, учасник першого сезону реаліті «Холостячка», став героєм проєкту «Як ти?» з Григорієм Решетником. Чоловік розповів, як війна вплинула на його стосунки з коханою Аліною Смирновою, та поділився подробицями майбутнього весілля.

Стосунки пари тривають майже два роки – вони були знайомі ще до “Холостячки“, потім розійшлися. А на проєкті Андрій переосмислив їхню істрію і розповів про свою закоханість в Аліну холостячці Ксенії Мішиній.

Андрій та Аліна зізнаються, що за час війни стали ще ближчими. «По-перше, ми завели кота. А по-друге, вирішили одружитися, – зізнався Андрій. – Ми разом все обговорюємо. Навіть якою буде пропозиція та майбутні обручки. Тому мені дуже просто».

Аліна не приховує того, що сама почала натякати на подальший розвиток подій. Сама ж пропозиція одружитися виявилась спонтанною, під час переписки.

андрій рибак холостячка весілля дівчина дружина

Це сталося, коли кохана Андрія на короткий час виїхала за кордон. Але хлопець запевнив, що руку та серце Аліни ще раз попросить так, як вона про це мріяла.

Батьки пари також з нетерпінням чекають на весілля дітей. Проте на початку, зізнається Аліна, її мама з обережністю ставилася до цих стосунків, адже дивилась сезон «Холостячки» за участі коханого доньки. «Але час пройшов, і зараз Андрій батькам дуже подобається», – резюмує дівчина.

Чудові стосунки склалися і у обраниці Рибака з його мамою. Андрій жартує, що Аліна спілкується з його близькими зараз більше, ніж він сам.

Також пара зізналася, що через декілька років планують народити дитину. А поки відточують навички догляду та турботи на кошеняті – Музі.

андрій рибак холостячка весілля дівчина дружина

Весілля закохані хочуть справити вже цього літа, у серпні – між Днем Незалежності України і днем народження Андрія.

«Єдині розбіжності у плануванні – масштаб святкування. Аліна хоче розписатися і сімейну вечерю у ресторані. А я – трохи додати весільної атрибутики! З підкиданням букету і відео, де я задумливий збираюсь на своє весілля», – жартує екс-учасник реаліті.

Фото: надані СТБ, .instagram.com/rybak_sydney

Дивіться також:

Андрей Рыбак: «У меня была длительная война с самим собой. Теперь я освободился»

Фаворит «Холостячки» Олексій Тригубенко вперше показав кохану дівчину (ФОТО)

Финалист «Холостячки» Андрей Рыбак снялся в чувственной фотосесссии с новой девушкой