На французький манер: Вікторія Маремуха розсекретила ім’я сина

Із 7 вересня, коли в одному з київських пологових будинків учасниця проєкту Нового каналу «Супермодель по-українськи» Вікторія Маремуха (після одруження Беле) народила малюка, всіх цікавить питання: «Як назвали?» І от нарешті блогерка відкрила таємницю! Вони з чоловіком, французьким бізнесменом Луї, вирішили назвати сина Люк Беле.

“Насправді я не приховувала ім’я, а хотіла просто все розповідати поступово, – коментує Віка в YouTube-проекті «Слава +». – У соцмережах потрібно тримати інтригу, аби підписники завжди були зацікавленими. Якщо все за один пост вивалиш, то потім вже не так цікаво, – ділиться професійними секретами акторка, модель і блогерка Вікторія. – Це більше блогерська історія, а не життєва позиція. Я взагалі не інтриганка, не вмію тримати язика за зубами. До того ж не вмію ні обманювати, ні придумувати, тому що потім заплутаюсь у своїй брехні”.

вікторія маремуха син нродила ім'я як назвали

вікторія маремуха син нродила ім'я як назвали

вікторія маремуха син нродила ім'я як назвалиНаразі Вікторія, Луї та їхній маленький Люк уже вдома. Вони насолоджуються одне одним та звикають до нового статусу молодих батьків.

“Коли вперше побачили сина, то плакали з Луї вдвох, бо перебували на одних частотах. Партнерські пологи – це кайф! Діти – це подвійний кайф! Любимо сина нескінченно!” – ділиться Маре.

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Репер Freel став батьком двійнят (ФОТО)

Казкове свято: Олександр Зінченко з дружиною яскраво відзначили перший рік доньки (ФОТО)

Дружина Андрія Бєднякова вагітна другою дитиною (ФОТО)

Дженніфер Лоуренс розповіла про пережиті викидні і розкрила ім’я первістка