Надя Дорофєєва знайшла нову зіркову любов, і це не Михайло Кацурін (ФОТО)

Співачка Надя Дорофєєва днями повернулася в Київ після місяців у Європі. Вдома вона в першу чергу прогулялася улюбленими вулицями, виступила із концертом перед Нацгвардією. А ще – зустріла нову любов. І мова не про ресторатора Михайла Кацуріна, роман із яким Надя підтвердила нещодавно.

У Києві Дорофєєва зустрілася із зірковим вояком. І зізналася: “Справжня причина приїзду до Києва – Патрон ❤️❤️❤️”. Співачка і пес-сапер влаштували милу фотосесію.

надя дорофеева новий коханець роман кацуріннадя дорофеева новий коханець роман кацуріннадя дорофеева новий коханець роман кацуріннадя дорофеева новий коханець роман кацуріннадя дорофеева новий коханець роман кацурін

Пес Патрон, судячи з його “Інстаграму“, виявився іще тим кавалером. “Я не планував. Я знав, що Надя приїхала в Київ, і ми чисто випадково зустрілись біля резиденції президента. А далі як в тумані. У вас теж було таке, що коли побачили своє кохання, то хоч скільки між вами не було б непорозумінь та навіть зрад — ви все рівно прощали?” – висловив почуття за свого вихованця вибухотехнік ДСНС Михайло Ільєв.

“Ми переписувались досить довго, то знаємо про життя і мрії одне одного. Вона класна”, – захоплюється Надею Патрон у коментарях.

А там, до речі, думки розділилися. “Патроне, Даша Астафьєва тобі більше підходить!”, “Тут вже цікаво, як Даша відреагує… Але ти такий красень, що тобі пробачать все”, “Так от на кого Надя поміняла Дантеса” – веселяться прихильники зірок.

Фото: instagram.com/nadyadorofeeva, instagram.com/patron_dsns

Дивіться також:

Тепер офіційно: Надя Дорофєєва підтвердила роман із відомим київським ресторатором (ФОТО)

Пес Патрон зібрав 300 тисяч гривень на допомогу безпритульним тваринам

Тоня Матвієнко заспівала про кризу у стосунках у новій пісні «Жива вода» (ВІДЕО)