Співачка NK Настя Каменських днями повернулася в Україну. Вона не була вдома з початку повномасштабного вторгнення. Каменських поділилася: найперше, що зробила, коли приїхала додому – одразу навідалась до своєї мами.

«Звичайно, зовсім по-іншому пахне своя земля. Ми і цілували, і припадали. Я поїхала до своєї мами, вона вже довгий час в Україні, дуже за нею скучила. І своя рідна оселя – це зовсім інше. Коли ти весь час на валізах, а тут наша яблуня, яка вродила. Минулого року вона не давала плодів, а зараз вродила, я просто розплакалась», – розповіла Настя Каменських.

настя каменських повернулась в україну

Настя завітала до студії «Сніданку з 1+1» і розповіла про повернення та життя за кордоном. А ведучий «Сніданку з 1+1» Юрій Горбунов прокоментував, як особисто дізнався про повернення Насті Каменських. Окрім того, що зірки є кумами, їхні будинки розташовані по сусідству.

«Бачу, що на літній терасі світиться світло. Беру телефон, пишу Насті: «У вас там заплановано щось? Хтось прибирає чи прийшов квіти полити?», а вона питає де я, чи можу зайти. А я в той момент якраз не можу зайти. Чую, хтось дзвонить у двері, відкриваю: Настя», – зізнався Горбунов.

настя каменських повернулась в україну

За понад п’ять місяців Настя Каменських об’їздила багато європейських країн з благодійними виступами та концертами. Разом з іншими артистами та своїм чоловіком Потапом співачці вдалось зібрати понад 75 млн гривень на допомогу Україні. Проте NK висловила побоювання, що війна в Україні може перетворитись на буденність для світу.

«Мені так страшно… Авжеж, благодійні концерти – це дуже важливо, збирати кошти, але найважливіше, щоб наша жахлива війна не стала буденністю для світу. Щоб про нас не забували, щоб допомагали, говорили… Я дуже багато даю інтерв’ю, бо хочу бути рупором, голосом своєї країни, мені треба показувати, розказувати, як це відбувається насправді. Мене запитали в Америці: «Що ви думаєте з приводу цього конфлікту?». Я як там роздала, який конфлікт, ви при своєму розумі? Ви розумієте, що у нас справжній геноцид, який конфлікт? У мене навіть є добірка фото, де сидять усі ведучі американського шоу з відкритим ротом на мене. Треба розповідати та поширювати правду», – емоційно зазначила співачка в ефірі «Сніданку з 1+1».

настя каменських повернулась в україну

При цьому Настя Каменських пригадала свою участь у цьогорічній премії Latin American Music Awards 2022, де світові зірки присвятили музичний номер Україні, а NK виступила з промовою, яка змусила всю залу плескати стоячи. За словами співачки, іспанською мовою розмовляє майже третина світу. Це багато країн, які також мають війни на своїх територіях.

настя каменських повернулась в україну

«Я розповіла, що хочу виступити з промовою. Режисери сказали: даємо тобі такий час, скільки потрібно. Просто розкажи та донеси. Бо вони усі нас розуміють, у багатьох країн є подібні історії, наприклад, Венесуела, деякі не бачили по 10 років своїх батьків, такі історії розповідали, дуже схоже з нашою ситуацією. Куба – там також воєнні дії. І вони усі, коли розповідають про це – плачуть», – підкреслила NK.

Фото: instagram.com/kamenskux

Дивіться також:

Настя Каменських, Black Eyed Peas та інші зірки присвятили виступ Україні на Latin American Music Awards (ВІДЕО)

Українці Канади продадуть на аукціоні лоти від Тіни Кароль, Віталія Кличка, пса Патрона та інших зірок (ФОТО)

Тіна Кароль подарувала квартиру родині 9-річного автора “Маріупольського щоденника”

Олег Собчук зі “СКАЙ” та рок-гурт Switchfoot заспівали разом на підтримку України (ВІДЕО)