Телеведучий Тімур Мірошниченко в кінці липня став батьком трьох дітей. У їхній із дружиною Інною родині з’явився син – малюка подружжя, як і збиралося, всиновило.

Перші романтичні фото з ним Тімур показав в інстаграмі, а сьогодні розкрив деякі деталі всиновлення і назвав ім’я хлопчика – вельми незвичайне. Малюка звати Марсель – ім’я починається на М, як і імена старших, біологічних дітей Марка і Мії.

В інтерв’ю для сайту viva.ua Мірошниченко розповів, що Марсель від народження подолав великі проблеми і дивом вижив. Він народився передчасно, важив всього 1 кг 400 г, що було дуже критично. «Від нього відмовилися в пологовому будинку. На другий день провели операцію, тому що деякі органи були нерозвинені настільки, що це було несумісне з життям. Після цього його перевели в інтенсивну терапію на 4 місяці, – розкриває деталі стану сина Тімур. – Тільки ближче до 5-го місяця вийшов на показники, з якими мав народитися. Коли лікарі його стабілізували, перевели до дитячого будинку, де він і жив, допоки не зустрів нас. В цей проміжок часу його біологічні батьки жодного разу не з’являлися».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Inna Miroshnychenko 🇺🇦 (@_inna_mi_)

 

Лише коли Марселю виповнилося півтора року, він отримав статус на всиновлення. Тобто півтора року не позбавляли батьківських прав людей, які від нього одразу при народженні відмовилися.

Мірошниченко зізнається, що його дружина Інна шукала дитину по всій Україні. «Ти обдзвонюєш по всій країні дитячі будинки, тобі усюди кажуть, що дітей немає. При цьому ми знаємо, що дітей в закладах 20 тисяч! Інша справа, що статус на всиновлення з них мало хто має. Це теж величезне питання до всієї цієї системи. Адже дитина роками може жити в дитбудинку і не отримувати цей статус з різних причин: чи то держава дає шанс виправитися батькам, чи то є в третьому коліні бабуся, чи дідусь, дядько, тітка, які не пишуть відмову, але і не забирають собі дитину. І от через такі моменти дитина вимушена все життя проводити в таких закладах. Так не має бути», – обурюється Тімур.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Inna Miroshnychenko 🇺🇦 (@_inna_mi_)

Зараз маленький Марсель проходить період адаптації у новому для нього житті, де тепер є тато і мама, сестричка і братик. «Щодня і щохвилини можуть змінюватися обставини. Тому що до цього 2 роки Марсель не знав нічого іншого, ніж лікарня і дитячий будинок. Зараз для нього абсолютно все нове, – ділиться деталями нового життя Тімур. – У мене склалося враження, що дітям в дитбудинку навіть зуби не чистили. Тому що коли в перший ранок ми хотіли йому почистити зуби, він не розумів, що від нього хочуть. Але вже коли побачив, як це роблять його брат і сестра, то погодився і не пручався».

А ще маленький Марсель звикає до ніжності рідних людей і маминих обіймів: «Для Марселя таке життя зовсім нове. Наприклад, в перші дні, коли не міг заснути, Інна намагалася його заколисати, а він пручався, бо не звик до такого. Не звик, що його обіймають, не розумів, що це. І він сам себе загойдував, бо так робили всі дітки в дитбудинку».

В найближчих планах Інни та Тімура – зайнятися здоров’ям сина, адже у хлопчика є певні проблеми. Подружжя налаштовано оптимістично і впевнено, що своєю безумовною любов’ю і турботою допоможуть Марселю жити його краще життя.

Фото: instagram.com/_inna_mi_

Дивіться також:

Тімур Мірошниченко з дружиною всиновили хлопчика і показали перше фото з ним

Не ідеальний: дружина Тімура Мірошниченка розкрила секрети чоловіка