Оксана Баюл звернулася до Путіна: “Від імені мого народу – ми тебе не боїмося”

Перша золота призерка незалежної України, Оксана Баюл емоційно виступила на підтримку рідної країни. Зірка фігурного катання, що завоювала “золото” у 16 років, зараз мешкає у Лас-Вегасі, США, і бере участь у мітингах на підтримку України.

На одному із них Оксана дала інтерв’ю виданню Newsmax. Перед цим, за словами Баюл, вона дізналася, що втрапила до чорного списку росіян, які націлилися на українських спортсменів. І на запитання, якби вона могла звернутися до Путіна, що б вона відповіла, зірка спорту сказала так: «Путін намагається змусити замовкнути всіх, хто не відмовляється від своєї свободи. Сила – в нашому голосі, і я можу говорити від імені мого народу у моїй країні. Люди просять мене висловитися. Тому моє послання йому: я вас не боюся. Я вже стільки всього пережила у своєму житті!”

оксана баюл підтримала україну війна 2022
Оксана Баюл на мітингу на підтримку України, Лас-Вегас, березень 2022 р.

Також легендарна фігуристка розповіла про Дніпро, її рідне місто, яке напередодні інтерв’ю зазнало російських авіаударів. «Нехай Бог благословить американців. І кожного волонтера, який працює в Україні, – сказала вона. – Ми підтримуємо зв’язок, і моє послання їм таке: ми тут робимо все для вас».

З ніжністю відгукнулася Баюл про польських волонтерів та їхню неймовірну підтримку українських біженців. «У мене була жінка, яка приїхала до США через Польщу, і вона розповіла: польські мами неймовірні, вони лишають дитячі візочки на вокзалах і намагаються поділитися всім, що мають». 

оксана баюл підтримала україну війна 2022
На Олімпіаді в Лілехаммері Оксана Баюл виступала із травмою. Але мужньо виконала програму – навіть понад норму – і отримала нагороду, обійшовши фавориток
оксана баюл підтримала україну війна 2022
Оксана Баюл дізнається свої оцінки, 1994 р.
оксана баюл підтримала україну війна 2022
Оксана Баюл і її олімпійське золото,1994 р.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Хав’єр Бардем виступив на мітингу на підтримку України: «Засуджую військові дії росії» (ВІДЕО)

Наталя Могилевська переспівала свій хіт «Місяць» — тепер він про війну: драматичне відео

Марічка Падалко в умовах війни влаштувала сюрприз сину на 15-річчя