Олег Сенцов розповів, як воює в теробороні Києва: “Став оператором NLAW, чекаю ординські танки”

Режисер Олег Сенцов, колишній бранець Кремля, що провів у московитській тюрмі п’ять років, з початком війни став до лав тероборони Києва. Замість того, щоб насолоджуватися тріумфом – щойно у прокат вийшов його фільм “Носоріг“, який придбав Netflix – Олег освоює професію воїна.

Олег розповів про новини з фронту. “Вже декілька днів знаходжусь на передовій, куди наш підрозділ перекинули для посилення напрямку, де ворог постійно намагається прорватися до Києва, – зауважив режисер на своїй сторінці у “Фейсбуці“. – Херачат по нам сильно, але наша арта б’є ще сильніше та точніше”.

Режисер Олег Сенцов

Нові вміння Сенцов теж опанував блискуче. “Навчився будувати бліндаж та жити в окопі, освоїв кулемет і гранатомет, став оператором NLAW, чекаю зустрічі з ординським танком. Бережіть себе! Слава Україні та її захисникам! Перемога буде за нами!”

Режисер Олег Сенцов

Зауважимо, що Олег – не єдиний діяч мистецтва, що наразі віддає сили фронту. У лавах ЗСУ та тероборони служать режисер Ахтем Сеітаблаєв, хореограф Дмитро Дікусар, актор Олексій Тритенко, музиканти Андрій Хливнюк, Іван Леньо (Kozak System). На жаль, є серед зірок і втрати – під час евакуації цивільних з Ірпеня загинув 33-річний актор Паша Лі, що вдяг свого бронежилета на дитину.

Фото: facebook.com/oleg.sentsov

Дивіться також:

«Бородата котомамця»: як актор Олексій Суровцев рятує покинутих тварин у війну

Alyona Alyona під час війни стала фасувальницею ліків (ФОТО)

Ведучі 1+1 всиновили песика-біженця з передмістя Києва (ФОТО)