Ольга Фреймут показала підрослого сина в його день народження: рідкісне фото

Телеведуча Ольга Фреймут – мама трьох дітей. Проте на публіці і в соцмережах із ними з’являється вкрай рідко, особливо з молодшими, від Володимира Локотка. Та сьогодні, на честь дня народження єдиного сина Валерія, зробила виняток.

У своєму “Інстаграмі” Ольга показала світлину із підрослим хлопчиком і написала трепетні слова любові до нього і поваги до усіх матерів – адже сьогодні у світі відзначають День матері.

“Моє Благословення, мій Синочку! Сьогодні твій день народження. Шість років тому київський ранок був лагідним, я пригадую його у деталях, до шелесту листя у нашому саду; до посмішки Тата, коли він взяв тебе на руки у пологовій кімнаті… Валерій. Ти з’явився на світ у День Матері”, – згадує Ольга.

ольга фреймут чоловік діти син

У свої шість хлопчик чутливий і розумний. “Вчора ти по-дорослому попросив нас: “Я так чекаю на сюрприз, щоб Україна на мій день народження перемогла.” Це прохання я переадресовую Небесам…” – зазначає Фреймут.

“Мами України, нам сьогодні гордо, радісно, гірко, боляче. Але ми щасливі, ми виховуємо достойних синів та донечок! Скоро знову Україною лунатиме дитячий сміх, ми зберемося великими родинами за щедрим столом. І буде Перемога”, – передрікає Ольга. Віримо, так і буде.

Нагадаємо, старша дитина Ольги Фреймут, 16-літня Злата Мітчелл, наразі навчається у США. Дівчина мріє пов’язати своє майбуття із мистецтвом і танцями. Також у Ольги є наймолодша донечка, Євдокія.

ольга фреймут чоловік діти син
Ольга Фреймут із чоловіком і дітьми

Фото: instagram.com/freimutolia

Дивіться також:

«Ольга Фреймут в 39 лет уже не надевает купальник»: ведущая призналась, почему не может расслабиться на отдыхе

Ольга Фреймут: «Я не хочу стареть, я категорически против, это несправедливо»