Одна з найміцніших пар серед українських знаменитостей, актори Ольга Сумська та Віталій Борисюк 6 травня відзначають річницю шлюбу. Вони одружені вже 27 років.

Ольга поділилася рідкісними архівними кадрами з їхнього розпису. На своїй церемонії актриса замість традиційної довгої сукні була у молочному кольорі костюмі з довгим жакетом та мініспідницею, короткою вуалеткою, рукавичками та ботильйонами.

ольга сумская виталий борисюк серебряная свадьба в молодости
Зліва направо: батьки Ольги, племінниця Дарина, старша сестра Наталія Сумська, зять Анатолій Хостікоєв, дочка Ольги Антоніна Паперна та молодята – Ольга Сумська та Віталій Борисюк

ольга сумская виталий борисюк серебряная свадьба в молодостиольга сумская виталий борисюк серебряная свадьба в молодостиольга сумская виталий борисюк серебряная свадьба в молодостиольга сумская виталий борисюк серебряная свадьба в молодости

ольга сумская виталий борисюк серебряная свадьба в молодости“6 травня 1996 ми з Віталієм Борисюком сказали одне одному «так»! Як швидко пролетів час… Почуття тількі зміцнились, а спогади бентежать душу… Дай Боже сил і натхнення, коханий, на довгі роки! ЛЮБЛЮ! Дякую за романтичні подарунки”, – написала Ольга два рки тому, у срібне весілля. За час, що минув відтоді, почуття лише зміцніли.

Нагадаємо, для Ольги це другий шлюб. З першим чоловіком, також актором Євгеном Паперним, Ольга розійшлася 1990 року. Від цього шлюбу у неї народилася дочка Антоніна. У союзі з Віталієм Борисюком з’явилася дочка Анна. Також у Ольги є двоє внуків.

Фото и видео: instagram.com/olgasumska

Дивіться також:

Донька Ольги Сумської і Віталія Борисюка зустріла 21-річчя на сцені

Ольга Сумская показала себя 17-летнюю

53-летняя Ольга Сумская снялась в неглиже

Елена Кравец с мужем отметили 18 годовщину свадьбы

Григорій і Христина Решетники відзначають 12 річницю шлюбу: фото весілля і вінчання