Співачка, тренерка «Голосу країни-12» Оля Полякова днями повернулася додому в Україну. Як свідчать новини України, понад 3 мільйони наших співвітчизників приїхали додому, і Оля з молодшою донькою Алісою серед них.

Співачка встигла дати концерт у столичному метро, виступити перед військовими, а також відвідати постраждалі міста Київщини, де поспілкувалась з місцевими жителями.

Крім того, Оля завітала в гості до «Сніданку з 1+1», щоб розповісти, як змінилося її життя з лютого і що відбувається зараз. За словами Полякової, після повернення додому вона стала більш спокійною. І додає: багато її подружок, які також через бойові дії змушені були виїхати з дітьми за кордон, хочуть лише якнайшвидшого повернення додому.

оля полякова донька аліса маша чоловік українська мова

Приїхавши в Україну разом з молодшою донькою, співачка помітила певні зміни у домашньому побуті. Наприклад, відтепер у чоловіка в спальні поруч з халатом висить автомат. «Я заходжу до Вадіка в кімнату і бачу – висить домашній халат, рушник і на ньому великий автомат. Питаю, чого це у тебе в спальні автомат, а він каже: «А де він має бути?». Мій чоловік перебуває у теробороні, у нього є бронежилет, зброя. І коли він забирав мене, також був зі зброєю. Це наша нова реальність», – розповіла тренерка.

Окрім того, співачка поділилась тим, як її діти змінились після повномасштабного вторгнення, першою чергою молодша донька Полякової – Аліса. Зараз мама називає доньку неймовірною патріоткою, говорить, що та співає повстанські пісні на пляжі, а засинає, вкриваючись прапором України. Також 10-річна дівчинка перейшла у спілкуванні на українську мову.

оля полякова донька аліса маша чоловік українська мова
Чоловік і доньки Олі Полякової

«Вона абсолютна патріотка, вкривається вночі прапором, розумієте? Носить його з собою, вкривається, а зранку гарно його складає. Вона завзята націоналістка, по доброму кажучи. Аліса перейшла без проблем на українську мову. Це дуже круто, бо перед цим я не могла змусити її говорити українською. Я навіть про це написала пост: не знаю, кого вони там «денацифікують», але те, що вони українізують наших дітей і нас – це 100%», – прокоментувала Полякова.

Тим часом сама Оля разом із телеведучою Машою Єфросиніною втрапила у скандал, пов’язаний із мовою. У YouTube-шоу “Взрослые девочки” обидві зірки палко обстоюють право спілкуватися саме російською.

Втім, наразі співачка працює над новим альбомом, пісні в якому будуть українською, і наголошує, що такої Олі Полякової глядач ще не знав.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Офіційно: Святослав Вакарчук став батьком вдруге – стать і ім’я дитини

Олександра Шульгіна вперше показала обличчя новонародженої доньки і розсекретила її ім’я (ФОТО)