20 квітня росія внесла низку українських артистів та творчих діячів до «чорного списку» із забороною на в’їзд на 50 років. Співачка Оля Полякова до нього не потрапила – і з цього приводу засмутилася.

«Чесно, мені навіть образливо, я теж хотіла потрапити у цей список. Зараз в такі опальні російські списки потрапляти – велика честь. І бути ворогом росії сьогодні – це честь, а мене, як завжди, не нагородили», – зі сміхом прокоментувала Полякова в ефірі «Сніданку з 1+1» .

Днями Оля звернулась до Філіпа Кіркорова, з яким багато років була у товариських стосунках. Він перервав майже двомісячну мовчанку, проте виклав пост на підтримку Оксани Марченко та Віктора Медведчука. На запитання, чи відповів якось Олі російський артист на її звернення, співачка відповіла: «Ні, бачите, він виявився боягузом. Те, що він робить – це боязлива позиція. Він мовчав два місяці, не висловлював ніякої позиції, насправді, це було більш розумно з його боку, мовчав би й надалі. Він, звісно, не буде нічого відповідати, бо нарветься на мене та на мільйони людей, які згуртувались проти російської навали. І зараз ми одне за одного. Я пишаюсь своєю країною та своїми людьми».

оля полякова кіркоров війна 2022

Через повномасштабне вторгнення Олі Поляковій разом з доньками Алісою та Машею довелось покинути Київ. Наразі співачка активно бере участь у різних міжнародних заходах на підтримку України, а дівчата – навчаються в українській школі дистанційно. За словами Полякової, їхні однокласники знаходяться у різних куточках світу, проте все одно продовжують навчатися українською онлайн.

оля полякова кіркоров війна 2022

Нещодавно виконавиця презентувала композицію «Колискова Мелодія України» на музику видатного композитора Мирослава Скорика. Говорить, що неймовірна горда доторкнутись до такого величного твору та заспівати колискову, яка уособлює у собі слова матері до дитини.

«У мене велика гордість, що я маю нагоду доторкнутись до цієї величної музики і заспівати її у той час, коли це потрібно нашому народу. Це слова матері своїй дитині у бомбосховищі або у підвалі про те, що обов’язково все буде добре, ми повернемось додому, кожний тато буде разом ці своєю родиною і війна скінчиться. Я думаю, що усі люди, усі зараз розкидані по всьому світу мріють тільки про одне – повернутися додому. І такої любові до своєї країни, я думаю, ми ніколи не відчували», – поділилась Оля Полякова.

Фото: instagram.com/fatiherdogdux

Дивіться також:

«Я робив усе, щоб розмазати кордони між Україною та росією»: Алан Бадоєв визнав свою помилку

Велика честь і давня мрія: Юлія Саніна вперше публічно заспівала гімн України (ВІДЕО)

Оля Полякова: «Я ужасно боюсь состариться, но и ужасно хочу этого»