Онука Грейс Келлі Шарлотта Казірагі вагітна третьою дитиною

Племінниця чинного князя Монако, 36-річна Шарлотта Казірагі вагітна третьою дитиною. Про це повідомляє французьке видання Voici.

36-річна Шарлотта Казірагі є донькою принцеси Кароліни Ганноверської та її покійного другого чоловіка Стефано Казірагі, а відповідно, онукою легендарних князя Реньє III та Грейс Келлі. Як і красуня бабуся, Шарлотта стала модною музою: раніше – Gucci та Saint Laurent, зараз – Дому Chanel.

шарлотта казірагі королівська родина монако вагітна чоловік дімітрі рассам
Шарлотта Казірагі і її чоловік Дімітрі Рассам, 2022 р.

Шарлотта вже має двох синів, дев’ятирічного Рафаеля від стосунків із актором Гадом Ельмалехом і чотирирічного Бальтазара, який з’явився у шлюбі із продюсером Дімітрі Рассамом, сином акторки Кароль Буке.

шарлотта казірагі королівська родина монако вагітна чоловік дімітрі рассам
Рафаель Ельмалех, Шарлотта Казірагі, Дімітрі Рассам і Бальтазар Рассам, листопад 2022 р.

Варто зазначити, що особисте життя членів королівської родини Монако вельми колоритне. У кожного чи майже у кожного в біографії знайдуться гучні романи, а в декого – позашлюбні діти і численні коханці. Втім, це скоріше стосується покоління батьків та дядька Шарлотти. Її мати тричі виходила заміж і має чотирьох дітей від двох зі шлюбів. У дядька, князя Альбера, є кілька позашлюбних дітей.

А от рідні брати Шарлотти – взірець пристойності. П’єр Казірагі одружений із італійською аристократкою Беатіче Борромеро: вони разом з 2008 року і мають двох дітей. Андреа Казірагі також у стабільних стосунках, а потім і шлюбі із Тетяною Санто-Домінго з 2006 року і має трьох дітей.

І кузен Шарлотти, 29-річний принц Луї, син її тітки Стефанії, також зразковий сім’янин. І, до речі, готується в 2023 році вперше стати батьком.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

29-річний принц Монако Луї вперше стане батьком (ФОТО)

Внучка Грейс Келли вышла замуж в Монако

Грейс Келли и князь Ренье: любовь под проклятием Гримальди

Княгине Монако Шарлен – 44 года: редкие фото именинницы