Періс Гілтон вперше показала свою дочку (ФОТО)

Диджейка і модниця Періс Гілтон вперше показала личко своєї молодшої дитини – дочки на ім’я Лондон. Малечі зараз 5 місяців.

Для фотосесії, яку Періс готувала з прицілом на день матері, проте не втрималась і опублікувала раніше, вся їхня родина позує разом: сама Періс, її чоловік Картер Реум, старший син Фенікс і наймолодша, дочка Лондон.

Світлини з’явилися в інстаграмі зірки. Вона написала: “Представляємо Лондон Мерилін Гілтон-Реум. Я мріяла про доньку на ім’я Лондон, скільки себе пам’ятаю. Я так вдячна, що вона тут. Я по-справжньому дорожу кожною миттю, яку проводжу з нею. Разом з Феніксом мої діти-янголята показали мені любов, про яку я навіть не підозрювала, що вона може бути такою глибокою, поки не стала їхньою матір’ю”.

Періс Гілтон із дочкою Лондон
Періс Гілтон із дочкою Лондон, сином Феніксом і чоловіком Картером

“Фенікс і Лондон – це все для мене, і я відчуваю себе найщасливішою жінкою в світі, яка одружена з коханням всього мого життя і має нашу прекрасну сім’ю, – розчулено розповіла Періс виданню People. – Ми – найкраща команда, і моє життя нарешті дозволяє мені почуватися повноцінною”.

Періс Гілтон із сином Феніксом

Щоб увічнити особливий момент – знайомства світу з дочкою – Періс Галтон випустить спільну пісню зі співачкою Sia. Робота називатиметься Fame Won’t Love You. “Ця пісня служить нагадуванням про те, що особливий зв’язок, який я відчуваю з моїми дітьми, моїм чоловіком і моєю сім’єю, є ціннішим за все на світі. Це гімн, який надихне вас тримати свої найсвятіші стосунки ще ближче до серця – чи то з родиною, друзями, чи з самим собою”, – висловлює сподівання Періс Галтон.

Періс Гілтон із дочкою Лондон

Нагадаємо, вперше Періс стала мамою у 42 роки. В січні 2023-го у неї з’явився син Фенікс Беррон. А восени зірка зробила сюрприз – оголосила про народження доньки. В обидвох випадках Періс вдавалась до послуг сурогатної мами.

Фото: instagram.com/parishilton

Дивіться також:

Русалки і єдиноріг: Періс Гілтон влаштувала грандіозне свято на честь першого дня народження сина (ФОТО)

Періс Гілтон вперше показала сина у фотосесії і розповіла про своє темне минуле (ФОТО)