Перше Різдво Марселя: Тімур Мірошниченко показав, як готується до свят з трьома дітьми

Телеведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна показали, як встановили ялинку і готуються до свят в новому родинному складі. Адже 2023 рік подарував їм третю дитину – сина Марселя.

Хлопчик був усиновлений, зараз проходить необхідне лікування і адаптацію – втім, у люблячій сім’ї зміни тектонічні і дуже швидкі.

Настав час наряджати ялинку – і це ще одне “вперше” для всієї родини і для Марселя. Тімур убрався в костюм новорічного ельфа і встановив ялинку – не без допомоги дітлахів. Наряджали – усі разом. Процес і результат зірковий ведучий зняв на відео.

“Перша ялинка Марселя. Ризиковано з нашого боку, маючи дитину, якій все цікаво і кожне «обережно» звучить, як виклик, але… Ми віримо в стійкість ялинки і іграшок (найслабші вже пішли від нас). Ваші ставки: хто кого? Марсель чи ялинка?” – з гумор коментує святкову метушню Тімур.

Рішення всиновити дитину Мірошниченки ухвалили в 2022 році. Проте процес цей непростий з багатьох причин – і розтягнувся у часі. Всиновлення відбулося влітку 2023 року.

Про свій досвід Тімур та Інна багато і чесно розповідають в інтерв’ю та власних соцмережах.

Крім дворічного Марселя, у пари є двоє біологічних дітей: старша дочка, 5-річна Мія, та 3-річний син Марк.

Фото: instagram.com/timur.miroshnychenko

Дивіться також:

Незвичайне ім’я і драматична доля: Тімур Мірошниченко розкрив деталі про всиновлену дитину

Тімур Мірошниченко розповів, чому назвав усиновленого сина Марселем