Перший ювілей у вишиванці: Лілія Ребрик влаштувала патріотичну фотосесію до дня народження доньки

Акторка і телеведуча Лілія Ребрик – мама двох доньок. І сьогодня старша з них, Діана Дика, святкує свій день народження – 10 років.

До свята батьки влаштували іменинниці патріотичну фотосесію у вишиванках і з синьо-жовтими кульками. Тато Андрій Дикий із молодшою донею Поліною обрали парні вишиті футболки. А іменинниця заплела сині і жовті пасма у волосся і, як мама, стильно поєднала вишиванку з джинсами. Світлинами Лілія поділилася у соцмережах.

лілія ребрик чоловік діти донькилілія ребрик чоловік діти донькилілія ребрик чоловік діти донькилілія ребрик чоловік діти донькилілія ребрик чоловік діти донькилілія ребрик чоловік діти донькилілія ребрик чоловік діти донькилілія ребрик чоловік діти доньки

“У нашої старшої донечки сьогодні перший ювілей! 10 років, – тішиться мама. – Будь щасливою, донечко! Ми з татом зробимо все можливе, а якщо треба і неможливе, щоб ти була щасливою навіть попри обставини, в яких ми зараз живемо! Ми переможемо обов’язково! Ми повернемо радість в наше життя! А зараз, просто живи… просто мрій… і просто знай, що твоя #дикасімейка завжди поряд”.

І це не єдиний привід для Лілії Ребрик та Андрія Дикого щиро радіти і веселитися. “В нашій родині сьогодні радість! Діти повернулися додому! Зустрілися з рідними, з друзями… Плакали! Сміялися! Емоціі зашкалюють…. Сьогодні день без новин! Просто разом!”

Фото: соцмережі Лілії Ребрик

Дивіться також:

Катя Осадча показала дорослого старшого сина на рідкісному фото

«Син на нього дивився, як на Бога”: Євгенія Гапчинська – про одноденну відпустку чоловіка з фронту

Сину Каті Осадчої і Юрія Горбунова рік: зворушливі фото та історія народження

Віра Кекелія розсекретила ім’я новонародженого сина: “Воно нас переслідувало”