Співачка, учасниця «Голосу країни» та акторка «Жіночого Кварталу» Віра Кекелія додала позитиву у новини України. Вона вдруге стала мамою. Про це зірка розповіла у своїх соцмережах 8 серпня. А вже сьогодні вперше після пологів Кекелія доєдналась до ефіру «Сніданку з 1+1» та розповіла про свій стан та як півторарічний син Іван сприйняв поповнення у родині.

«Малий нормально, але старший дуже ревниво ставиться до нього. Ми його попереджали, розповідали задовго, що буде братик. Але я припускаю, що він не до кінця розумів, що таке братик. Він думав, напевно, що це якась іграшка. Тож коли ми принесли братика додому – він спочатку зрадів, а потім проявляв емоції. Але, я думаю, ми разом спрацюємось», – прокоментувала співачка.

Найголовіші і найоперативніші новини України – на порталі UKR.NET
віра кекелія син другий ім'я як назвали
Віра Кекелія із другою дитиною, новонародженим сином Матвієм

Новоспечена мама також розповіла, яке ім’я отримала друга дитина. Хлопчика назвали Матвій. За словами Кекелії, їх із чоловіком Романом Дудою переслідувало це ім’я ще до вагітності співачки. Чомусь ним на дитячих майданчиках називали діти старшого сина родини.

віра кекелія син другий ім'я як назвали
Віра Кекелія і Роман Дуда із первістком, сином Іваном

«У нас з Ромою було декілька ситуацій, до нас підходили якісь малі на дитячих майданчиках, коли ми грались з Ванею. І один хлопчик каже: «О, ти ж Матвій, привіт! Як справи?». І ми розуміємо, що малі вперше бачаться, а він Ваню називає Матвієм. Потім ми гуляли і до нас інша дитина підходить і починає розповідати про якогось Матвія. І чоловік каже: ну готуємось до другої дитини, яку будуть звати Матвій. На той час вагітною я ще не була, але так і вийшло», – зізналась Кекелія.

віра кекелія син другий ім'я як назвали
Віра Кекелія, вагітна Матвієм

Щодо планів, співачка зазначила, що поява другої дитини її надихає на створення нової музики та пісень. Віра підкреслила: вже має неабияке бажання виступати та їхати з концертами і сподівається, що найближчим часом повернеться на сцену.

 Фото: instagram.com/kekeliavera

Дивіться також:

Віра Кекелія стала мамою вдруге – перші фото з малюком

MamaRika вперше показала обличчя сина у його день народження (ФОТО)

«Син на нього дивився, як на Бога”: Євгенія Гапчинська – про одноденну відпустку чоловіка з фронту