Рівно рік тому співачка MamaRika ті її чоловік, гуморист Сергій Середа, вперше стали батьками. У них народився син, якому дали ім’я Давід.

Зірки нечасто показували хлопчика у соцмережах, а тим більше на публіці, і приховували його личко. Але сьогодні, у перший день народження сина, показали його у всій красі. Веселий і усміхнений, як і батьки!

MamaRika мамаріка син давід
Давід Середа, син MamaRika

І відтепер варто сподіватися від Давіда та його батьків більшої публічності. Адже фото сина Анастасія (справжнє ім’я MamaRika) підписала так: “Сьогодні Давіду виповнився рік! Тут такі справи: на днюху наш дорослий мужичок попросив свій власний акаунт в інсті. Пацан серйозно настроєний і обіцяє крутий контент”.

MamaRika мамаріка син давід
Перше фото в “Інстаграмі” Давіда Серди зібрало тисячу лайків за 15 хвилин

Зірка народжувала в одному з приватних пологових будинків. Син дався їй непросто – MamaRika пережила тяжкий токсикоз і ретрохоріальну гематому.

Та і перший рік хлопчика видався непростим – через війну. “Я ніколи не забуду те, як пригортала свого сина Давіда до грудей, коли над нашим будинком пролітали ракети. В той момент ти готовий віддати своє життя, стати під кулі, лиш би твій найдорожчий скарб жив і більше ніколи не бачив війни”, – говорить співачка.

Нагадаємо, у травні вона записала зворушливу пісню “Сину”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MamaRika (@mamarika_official)

Фото: instagram.com/mamarika_official,instagram.com/david_sereda_official

Дивіться також:

Ми хочемо дітей: Євген Кот і Наталя Татарінцева розповіли про народження та усиновлення

Єдиний син загиблого телеведучого Ігоря Пелиха служить в ЗСУ (ФОТО)

Олександр Педан розповів про доньку-випускницю: “Валерія вступатиме в Україні”