Багато українців зараз живуть під російською окупацією. Комусь вдалося вирватися, хтось не наважується. Після семи місяців у Херсоні мама зіркової ведучої проєкту Нового каналу «Аферисти в сітях» Олени-Крістіни Лебідь таки змогла виїхати!

Зараз, згадуючи ті складні дні в дорозі, жінки зізнаються: переживали, що росіяни довідаються, чия це мама. “Моя позиція з першого дня війни була однозначною та прозорою: на нас напала країна варварів та агресорів – раша. Україна – наша земля, і гнати їх усіх у шию до самого пекла.

Тож я попросила маму за два дні до виїзду видалити всі фото зі мною, всі листування, повністю знести Telegram. Оскільки там були українські пабліки, котрі я їй надсилала і просила підписатися, щоби вона була в курсі, що відбувається поза окупацією, – поділилася телеведуча в інтерв’ю виданню ТаблоID. – У місто завжди просила виїжджати без телефона, адже могли запросто зупинити на вулиці та відібрати його для огляду. А що може відповісти беззахисна жінка чуваку з автоматом?..”

олена крістіна лебідь аферисти в сітях херсона мама в окупації
Олена-Крістіна Лебідь із мамою

Поки мама була в дорозі, Олена-Крістіна Лебідь постійно тримала з нею зв’язок у Viber. “Перед кожним КП вона писала: «Ми зупинилися. КП. Огляд. Водій дуже нервується». Та не лише водій нервувався у той момент. Я теж, – зізнається ведуча «Аферистів в сітях». – Того дня ми з коханим паралельно мчали до Запоріжжя, щоб там зустріти маму. Адже туди і звозять усіх, хто зумів вирватися з окупації. Я боялася написати їй у відповідь щось не те. Що можуть прочитати орки, наприклад, і зірвати весь виїзд. Думала над кожним словом! Писала: «Люблю, дуже чекаю! Обіймаю!» Боялася навіть написати: «Все буде добре!» А раптом це прочитає орк і навмисне зробить погано!»

олена крістіна лебідь аферисти в сітях херсона мама в окупації
Олена-Крістіна Лебідь із мамою

На щастя, мамі Олени-Крістіни вдалось благополучно доїхати та зустрітися з донькою. Зараз вони живуть у Києві.

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Олена-Крістіна Лебідь розповіла про родину в окупації: “Я так сумую”

Книга року: готується до друку перша біографія Валерія Залужного

Стася Ровінська і Катя Бужинська взяли участь у закордонних мітингах на засудження ракетних обстрілів (ФОТО)