Олена-Крістіна Лебідь розповіла про родину в окупації: “Я так сумую”

Після початку повномасштабної війни росії проти України ведуча проєкту «Аферисти в сітях» на Новому каналі Олена-Крістіна Лебідь твердо вирішила лишатися у Києві. А її мама опинилася під російською окупацією та досі чекає на звільнення.

“У мене під окупацією, на жаль, не лише мама, а й уся родина. Вся. Усі рідні. У різних містах, але всі відрізані. Спілкуватися вдається рідко, але ми розуміємо, що це не найгірше. Тому терпимо!” — розповіла Олена-Крістіна.

За найріднішою людиною ведуча страшенно сумує, адже не звикла не бачити маму так довго.

“За кожної можливості виривалася з Києва і мчала до неї хоча б на двійко днів. Оце я зараз води розведу… Пригадую, як вона мене після гостювання біля під’їзду цілувала на добру путь. І клала на перекус у дорогу свій фірмовий штрудель з гарбузом та морквяні котлетки. Стояла у дворі в будь-яку погоду, аби до останнього проводити мою машину поглядом. І побачити, як я роблю «цьом» рукою, — усміхається Лебідь. — Боже, як я сумую, мамо…”

Олена-Крістіна Лебідь з мамою

На жаль, росіяни повністю заблокували шляхи виїзду на підконтрольні Україні території. Але ЗСУ обов’язково звільнять окуповані землі, і кожен зможе повернутися додому й обійняти своїх близьких!

Фото: надані Новим каналом

Дивіться також:

Телеведущая Елена-Кристина Лебедь рассказала о личной жизни: “Дает вам по башке – и вы снова в раю”

Леся Нікітюк відмовилася від сімейного життя і нового будинку через війну

Тімур Мірошниченко планує усиновити дитину після війни: «Це вже прийняте рішення»

Тарас Тополя святкує 35-ліття на передовій: “По позиціях працює танк”