Повелителька килимів: Даша Астаф’єва показала кумедне дитяче фото

Красуня Даша Астаф’єва має добре серце і чудове почуття гумору. І ніколи не боїться виставити себе веселою і кумедною. Тому, віднайшовши в архіві фото, які більшість має, але ніколи не покаже, нічого приховувати не стала.

Мова про світлину на фоні килима. Ба навіть кількох килимів, як у Даші. “Секрет дорослого життя в тому, що ти найсправді любиш і ціниш. Просто його стає більше. Впізнали на першому фото повелительку килимів?” – жартівливо питає Даша.

даша астаф'єва родина собаки дитячі фото

У тоненької дівчинки з короткою стрижкою було одне щастя – пухнастий чорний пес. У дорослої Даші щасть трійко.

даша астаф'єва родина собаки дитячі фото

В інтерв’ю “Каравану історій” Даша багато рзповідала про своє дитинство. Каже, дитячих фотографій у неї небагато – мала на те причину. “У це зараз важко повірити, але в дитинстві я була, м’яко кажучи, непоказною дівчинкою. Навіть дитячих фотографій мало: я не любила фотографуватися, і мама, мабуть, не хотіла мене знімати… А все тому, що я страждала на сильну алергію. Все тіло було вкрите червоними плямами, які я уві сні розчісувала до крові. Мене постійно обстежували, але вилікувати не могли. Тато родом із Воркути, а люди, народжені на Півночі, страждають на захворювання шкіри. Напевно, мені це передалося у спадок. На щастя, у п’ятнадцять все минулося саме собою”.

даша астаф'єва родина дитячі фото
Даша Астаф’єва з батьками, 1988 р.

Але характер лідерки і командирки Даша мала ледь не з народження. Як і прагнення допомагати іншим. “Малою я була не лише актрисою, а й командиром. Уявіть: сімейне гуляння (а родичів у нас багато, – бувало, що збиралася компанія і до п’ятдесяти осіб), гості п’ють, їдять, розмовляють. Тут я вмикаю програвач, ставлю улюблену платівку та даю команду: всім танцювати! Дорослі тітки з дядьками покірно погоджуються, і я з ними танцюю. Через якийсь час втомлююся і даю нову команду: сідати за стіл та продовжувати святкувати! І всі беззаперечно роблять те, що я говорю. Збоку це виглядало дуже смішно: чотирирічна дівчинка віддає «накази» дорослим людям, а вони слухняно підкоряються такій дитині. Але, мабуть, я була дуже переконливою, у мене харизма була вже тоді.

даша астаф'єва родина дитячі фото

У нашій родині панувала привітна атмосфера, і, гадаю, ми з молодшим братом, можливо, тому уважні до оточуючих, що виросли в такому теплому середовищі. Мені часто дорікають: навіщо ти допомагаєш нужденним людям? А я не можу інакше. І брат такий самий: йому до всього є діло”.

даша астаф'єва родина дитячі фото
Даша Астаф’єва, 1998 р.

даша астаф'єва родина дитячі фото

Фото: instagram.com/da_astafieva, архів “Каравана історій”

Дивіться також:

Даша Астафьева: “Я устала говорить то, что нужно, казаться лучше, чем есть”

Даша Астафьева: “Самые красивые мужчины – греки”

Даша Астаф’єва, Надя Дорофєєва та інші зірки озвучили мультсеріал про пса Патрона (ВІДЕО)