Позашлюбний син князя Монако і онук Грейс Келлі вперше з’явився на обкладинці глянцю (ФОТО)

Онук легендарної акторки і княгині Монако Грейс Келлі, старший – і позашлюбний – син правлячого князя Альбера II вийшов із тіні. 20 років він тримався подалі від публіки – та тепер став обличчям одного з головних світових журналів про зірок та вищий світ аристократії Tatler.

На світлині Александр Грімальді позує у яскравому зеленому вбранні Dior Men, хоча в реальному житті, зазначають журналісти, носить кросівки Nike Air Forces і спортивний костюм Y-3.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Tatler (@tatlermagazine)

Хлопець народився 24 серпня 2003 року в Парижі. Його мати – таємна коханка тоді ще принца Альбера, стюардеса авіакомпанії Air France із Того Ніколь Кост. Вони з майбутнім князем познайомилися під час польоту в 1997 році і мали п’ять років таємних стосунків. При народженні хлопчик отримав ім’я Ерік Александр Стефан Тоссукпе.

александр Грімальді позашлюбний син князя Альбера ii Монако
Принц Альбер і Ніколь Кост, 2002 рік

Про роман принці та стюардеси і народження позашлюбної дитини стало відомо після заяви Ніколь два роки по тому, в травні 2005 року. Ніколь дала низку інтерв’ю, зокрема французькому виданню Paris Match, де розповіла, що батьківство підтверджене тестом ДНК, якого вимагав монегаскський уряд, і принц підписав свідоцтво про це (копії Ніколь нібито не мала). Журналісти оприлюднили світлини принца з малюком, а Ніколь розповіла, що жила в паризькій квартирі принца і отримувала від нього утримання, видаючи себе за дівчину одного з його друзів, щоб зберегти конфіденційність. За її словами, востаннє принц бачив сина в лютому 2005-го, за кілька місяців до того, як вона наважилася на таку публічність.

александр Грімальді позашлюбний син князя Альбера ii Монако
Обкладинка Paris Match із фото принца Альбера та Ніколь Кост із сином

Адвокат принца подав до суду на Daily Mail, Bunte і Paris Match за порушення права на приватність. Але за тиждень до інтронізації, яка відбулась 12 липня 2005 року, принц Альбер офіційно підтвердив, що хлопчик є його сином.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Tatler (@tatlermagazine)

Втім, у Александра свій погляд на ситуацію і ставлення до того, що його називали “нелегітимним” нащадком принца. “Жоден з моїх батьків не був одружений, і жоден з них не перелюбствував… Мій батько заявив про мене добровільно, коли я був немовлям, а не тому, що суддя або преса змусили його до цього”, – каже він в інтерв’ю Tatler.

Александр із матір'ю - знов на обкладинці Paris Match

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Paris Match (@parismatch)

До його 20 років Александр Грімальді, як хлопець сам себе називає, тримався в тіні. Чому ж порушив мовчання зараз? Про це він говорить в інтерв’ю: “Я прагну працювати у відносинах з моїм батьком і стати, скажімо так, глобальним послом Монако, і повернути бізнес-можливості в Монако, про що ми з ним і говорили”.

александр Грімальді позашлюбний син князя Альбера ii Монако
Ніколь Кост і Александр Грімальді, 2021 рік

Наводити мости збирається, живучи в Нью-Йорку, куди планує перебратися з Лондона. Хлопець був гостем на кількох показах Тижня моди в американському місті – батькове ім’я відкриває перед Александром чимало дверей.

Син Міка Джаггера Лукас і Александр Грімальді на показі Tommy Hilfiger в Нбю-Йорку, 10 вересня 2023 року
Гортайте праворуч, щоб побачити всі фото:

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Tatler (@tatlermagazine)

Цікаво, що Ніколь Косте з’являється на офіційних заходах у Монако. Тоді як дружина князя Альбера II, княгиня Шарлен, останнім часом рідко з’являється на світських радарах. Що дає нову поживу для пліткарів.

Nicole Coste гала-вечорі князя Альбера Global Ocean

Додамо, що Алекс – не єдина позашлюбна дитина князя Альбера. У 2006 році він публічно заявив про доньку Жасмін, яка народилася в Палм-Спрінгс у 1992 році. Альберт познайомився з її матір’ю, Тамарою Ротоло, під час відпочинку на Лазурному узбережжі в 1991 році.

Було іще два позови про визнання батьківства, але вони були відхилені.

Фото: Getty Images, instagram.com/tatlermagazine

Дивіться також:

Грейс Келлі та князь Реньє: кохання під прокляттям Грімальді

Княгині Монако Шарлен – 45 років: рідкісні фото іменинниці

10 фото принца данського Ніколая, моделі та першого красеня королівства