Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі вперше показали четверту дитину (ФОТО)

Подружжя акторів Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі вперше вийшли у світ із четвертою дитиною. Зіркову родину бачили у Великій Британії на футболі.

Оскільки Раян є співвласником футбольного клубу “Рексем“, команди з Уельсу, він подеколи з’являється на майданчиках і матчах. Цього разу Рейнольдса, Лайвлі та дітей бачили на полі The Racecourse Ground у Рексемі перед матчем Національної ліги Ванарама між командами “Рексем” і “Йорк Сіті“.

Папараці вдалося зазнімкувати Раяна із немовлям у милому флісовому костюмчику на руках. А поруч із батьком були старші дівчатка – 8-річна Джеймс та 6-річна Інес. Чи була з ними трирічна Бетті, невідомо. А Блейк влаштувала найріднішим фотосесію.

блейк лайвлі раян рейнольдс четверта дитина дочка
Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі з дітьми у Рексемі, Велика Британія, 25 березня 2023 р.
блейк лайвлі раян рейнольдс четверта дитина дочка
Раян Рейнольдс і Блейк Лайвлі з дітьми у Рексемі, Велика Британія, 25 березня 2023 р.

Власне, достеменно не відома і дата народження маляти – скоріше за все, це сталося наприкінці січня 2023 року, бо у лютому пара невимушено натякнула про поповнення фото вже невагітної Блейк. Не було і чіткої зяви зірок щодо статі – пресрелізи не в стилі цієї веселої пари. Проте Раян в одному з інтерв’ю ніби ненароком сказав, що і четверта дитинка – дівчинка.

Фото: Getty Images, instagram.com/blakelively

Дивіться також:

Рідкісні кадри: Раян Рейнольдс показав старшу доньку від Блейк Лайвлі (ФОТО)

Блейк Лайвлі і Раян Рейнольдс стали батьками вчетверте: фотодоказ

Найстильніші образи вагітної Блейк Лайвлі (ФОТО)

Пріянка Чопра вперше показала обличчя однорічної доньки від Ніка Джонаса (ФОТО)