Донька акторки Пріянки Чопри та музиканта Ніка Джонаса вперше з’явилась на публіці. Зірки наважилися показати личко свого первістка. Раніше на рідкісних фотографіях у соцмережах його прикривали сердечком.

Однорічна Мальті Марі прийшла підтримати тата і дядьків, Кевіна і Джо, які прославилися як гурт Jonas Brothers, з нагоди отримання ними зірки на Голлівудській алеї слави. На дитині був чарівний бежевий твідовий костюмчик, білий топ і біла пов’язка з квіткою на голові.

Пріянка Чопра Нік Джонас донька вперше показали обличчя
Пріянка Чопра і її донька Мальті Марі Чопра Джонас, 30 січня 2023 р.
Пріянка Чопра Нік Джонас донька вперше показали обличчя
Пріянка Чопра і її донька Мальті Марі Чопра Джонас, 30 січня 2023 р.

Пріянка показала і миле відео з малою – як та спілкується із тіткою, акторкою Софі Тернер, дружиною Джо Джонаса.

Нік Джонас мило подякував дружині і доньці у своїй промові: «Моя прекрасна дружино, ти — оаза спокою у божевільному світі, скеля під час шторму, мені подобається бути твоїм чоловіком. І твоїм батьком, Мальті Марі. Не можу дочекатися моменту, щоб прийти сюди з тобою через 15 років і присоромити тебе перед твоїми друзями».

Пріянка Чопра Нік Джонас донька вперше показали обличчя
Брати Джонас отримують зірку на Голлівудській алеї слави

Дитина далася подружжю непросто. Мальті Марі виношувала сурогатна мама через певні моменти зі здоров’ям Пріянки. Але малеча народилася на триместр раніше терміну, і ніхто не міг гарантувати, що вона виживе. Про це акторка днями розповіла в інтерв’ю Vogue.

Дівчинка народилася 15 січня 2022 року. І свої перші 100 днів провела у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. Пріянка і Нік спостерігали за появою доньки на світ. «Я була в операційній, коли вона вийшла. Вона була такою маленькою, меншою за мою руку. Я бачила, як працюють медсестри реанімації, як її інтубували. Я не знаю, як вони навіть знайшли потрібне місце в її крихітному тілі”, – ділилася акторка драматичними спогадами.

Після цього усі 100 днів зірки відвідували новонароджену, тримали її по черзі на грудях і намагалися вірити в дива. Для них диво сталося: Мальті Марі приїхала додому у травні, якраз до Дня матері. Не дивно, що після такого досвіду батьки берегли доньку від зайвої появи на публіці. Не так через вроки, як через хвилювання за її імунітет.

Фото і відео: Getty Images, instagram.com/priyankachopra

Дивіться також:

Періс Гілтон вперше стала мамою: фото і всі деталі

52-річний актор Шемар Мур вперше став татом: фото

Гігантський торт і сухий басейн: Кім Кардаш’ян влаштувала доньці розкішне свято в стилі Hello Kitty (ФОТО)

Кайлі Дженнер вперше показала обличчя сина і назвала його ім’я через рік після народження (ФОТО)

Рідкісні кадри: Арнольд Шварценеггер показав молодшу доньку Крістіну (ФОТО)