Рідкісні кадри: Арнольд Шварценеггер показав молодшу доньку Крістіну (ФОТО)

Актор і спортсмен Арнольд Шварценеггер – багатодітний батько. Він має двох доньок і двох синів від шлюбу з Марією Шрайвер та молодшого сина Джозефа Баену від зв’язку із колишньою покоївкою родини. Старша донька Кетрін та сини досить публічні люди. А от друга дитина, донька Крістіна, веде усамітнений спосіб життя.

Були часи, коли Крістіна видалила соцмережі і змінила номер телефону – це сталося після скандалу, коли випливла правда про позашлюбного сина батька. Та відтоді стосунки Арнольда і Крістіни налагодилися – вони мають спільну справу. І заради неї разом вийшли на публіку.

У рідній для актора Австрії, поблизу Кіцбюеля, якраз проходить кліматичний саміт, де батько і донька Шварценеггери, які щиро опікуються навколишнім середовищем, 19 січня влаштували благодійний захід Schwarzenegger Climate Initiative.

арнольд шварценеггер діти донька крістіна
Арнольд Шварценеггер і його донька Крістіна на Schwarzenegger Climate Initiative, 19 січня 2023 р.

А наступного дня батько і донька в традиційних тірольських костюмах погуляли на вечірці.

арнольд шварценеггер діти донька крістіна
Арнольд і Крістіна Шварценеггери на вечірці Weißwurstparty, 20 січня 2023 р.

Крістіні Шварценеггер 31 рік. Вона закінчила Джорджтаунський університет, де вивчала англійську мову та літературу, і первний час працювала редакторкою у проєкті Гвінет Пелтроу Goop. А потім стала продюсеркою документальних фільмів, присвячених залежності від медикаментів. Адже в дитинстві Крістіна мала певні ментальні проблеми і приймала таблетки від синдрому дефіциту уваги.

Крім того, Крістіна знялась у кількох епізодах в кіно та кількох проєктах як модель. І вивчала архітектуру та інтер’єр у школі дизайну Parsons.

В 2004 році Крістіна почала зустрічатися з актором Джейсоном Патріком. Вони навіть заручилися у 2007-му, та за рік розійшлися. Був у Крістіни і роман зі спортсменом Томасом Гауком. Та щастя вона знайшла з агентом з нерухомості Грегорі Гаррісоном, за якого і вийшла заміж.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Арнольду Шварценеггеру – 75 років: таємне життя культуриста, актора і секс-символа

Арнольд Шварценеггер защедрував із KALUSH у кліпі “Щедрий вечір” (ВІДЕО)

Крис Пратт: зять Шварценеггера, звезда Marvel и просто счастливчик