Рідкісні кадри: “Аквамен” Джейсон Момоа показав підрослих дітей від Лізи Боне (ФОТО)

Зірка найкасовіших блокбастерів останніх часів, як-от “Гра престолів“, “Аквамен” та “Дюна“, актор Джейсон Момоа – батько двох дітей. У шлюбі з акторкою Лізою Боне він має сина і доньку. Лолі Момоа 14 років, а синові, власнику гавайського імени Накоа-Вулф Манакауапо Намакеха Момоа, – 13.

На публіці Джейсон і його вже колишня дружина і самі з’являються не дуже часто, а з дітьми – і поготів. У дітей немає гаджетів і телевізора, їхнє дозвілля – це читати і малювати, кататися на скейті чи мопеді і кидати сокиру. Тож поява Момоа із дітьми-підлітками на публіці – цікава нагода роздивитися, як вони виросли і як все більше нагадують своїх красенів-батьків.

джейсон момоа ліза боне дітиджейсон момоа ліза боне дітиджейсон момоа ліза боне дітиджейсон момоа ліза боне дітиджейсон момоа ліза боне дітиджейсон момоа ліза боне діти

Джейсон за підтримки Лоли та Накоа-Вульфа став посланцем благодійної ініціативи Програми ООН з довкілля. “Врятувати планету – моє палке бажання. Приєднуйтеся до мене та руху #makewaves, щоб покласти край одноразовому пластику, який забруднює води. Разом ми можемо захистити та зберегти наш океан”, – закликає Джейсон.

Нагадаємо, Джейсон Момоа та Ліза Боне розійшлися у січні 2022 року, після 17 років стосунків.

Фото: instagram.com/prideofgypsies

Дивіться також:

Джейсон Момоа и Лиза Боне расстались после 17 лет отношений: история любви самой неординарной пары Голливуда

10 фактов об имениннике Ленни Кравице: громкие романы, музыкальные рекорды и связь с Украиной