Рідкісні кадри: Бен Стиллер привів дружину і 18-річного красеня сина на світський захід (ФОТО)

Голлівудська кінозірка Бен Стиллер – людина, що і сама не надто любить публічність, а вже показувати рідних та коханих не прагне і поготів. Та вчора зробив рідкісний виняток – і привів своїх симпатичних дружину Крістін Тейлор та сина Квінліна на гала-вечір Project ALS – благодійної неприбуткової організації, місія якої полягає у підтримці провідних наукових досліджень у напрямку розробки методів лікування та ліків від бічного аміотрофічного склерозу.

Бен є співорганізатором заходу та благодійником, саме тому не міг пропустити захід. А його 18-річний син, як зізнається актор, – його найголовніший критик. Вочевидь, Квінлін успадкував батькове почуття гумору, тому що роздавав коментарі журналістам в дусі: “Подивимося, як батько впорався. Я буду прискіпливим, хай стережеться”.

бен стіллер дружина син
Бен Стиллер, Крістін Тейлор та їхній син Квінлін, 26 жовтня 2023 року
бен стіллер дружина син
Бен Стиллер, Крістін Тейлор та їхній син Квінлін, 26 жовтня 2023 року

Звісно, це жарти – Бен із дружиною та сином добре ладнають – і мило позували на червоній доріжці.

Бен і Крістін познайомилися 1999 року на зніманнях пілотного епізоду серіалу, який так і не вийшов. Проте вони зустріли одне одного – і щиро покохали. Вже за рік, в 2000-му, зіграли весілля біля океану, на Гаваях.

Пара і реальному житті, Бен і Крістін з’являлися разом і в кіно: у фільмах “Зуландер”, “Вишибала: Справжня історія аутсайдера”, “Тропічний грім”, “Зуліндер 2” та кількох серіалах.

Проте після 17 років шлюбу Тейлор і Стиллер розлучилися у 2017 році. Та пізніше зійшлися знову: разом пережили карантин під час пандемії ковіду – і знову зблизилися.

Зазначимо, що у Бена та Крістін є ще одна дитина – старша сестра Квінлана, 21-річна Елла.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Бен Стіллер розповів про польське коріння, гуманітарну місію та благодійну мету приїзду до України

Позашлюбний син князя Монако і онук Грейс Келлі вперше з’явився на обкладинці глянцю (ФОТО)

Рідкісні кадри: троє синів Гвен Стефані привітали її з отриманням зірки на Алеї Слави в Голлівуді (ФОТО)