Рідкісні кадри: Геллі Беррі показала, як виглядає її 15-літня дочка (ФОТО)

56-річна акторка,  “дівчина Бонда” і “жінка-кішка” Геллі Беррі сміливо показує в соцмережах себе без макіяжу, позує із коханим чоловіком фотографам – а от своїх дітей береже як зіницю ока. Та в день 15-ліття старшої дитини, дочки Нали Аріели Обрі, зробила виняток і показала свою дівчинку.

Геллі виклала серію світлин в своєму інстаграмі: фоторамку зі знімкою, на якій вони обнімаються з дівчинкою, ще маленькою, фото з відпочинку, де Нала вже старша, а також свіжий типовий кадр, який доводиться робити батькам підлітка – Нала сміючись натягує кепку на обличчя, щоб мама не фотографувала.

геллі беррі діти дочка нала обрігеллі беррі діти дочка нала обрігеллі беррі діти дочка нала обрі

“Один із найбільших подарунків, які дав мені Всесвіт, – це моя донька Нала. Вона сонце, що не згасає, і місяць, що не заходить! Сьогодні її 15-й день народження! Я люблю тебе, милий янголе”, – написала Геллі.

Нала – донька Геллі Беррі та її коханця, манекенника Габріеля Обрі. Роман цих двох красивих людей якщо і був красивим, то тільки спочатку. Геллі не вписувала Габріеля в свідоцтво про народження дочки, і той доводив батьківство через суд. І тяганина тривала роками – Геллі намагалася обмежити спілкування Обрі з донькою і розповідала, що манекенник піднімав на неї руку, мав проблеми із сексом і не сприймав темий колір шкіри дівчинки.

У Нали є молодший зведений брат, Масео Роберт Мартінес, від французького актора Олів’є Мартінеса.

Фото: instagram.com/halleberry

Дивіться також:

Донька Сальми Хаєк вдягла мамину сукню 1997 року на “Оскар” (ФОТО)

Копія мама: 15-літня донька Мілли Йовович прийшла на модний показ у трендовій сукні (ФОТО)

Рідкісні кадри: Шакіра з підрослими синами від Жерара Піке прилетіла в США (ФОТО)

Рудий красунчик: Гелен Міррен привела онука на супергеройську кінопрем’єру (ФОТО)