Рідкісні кадри: Шакіра з підрослими синами від Жерара Піке прилетіла в США (ФОТО)

Останній рік був тяжким для співачки Шакіри – через хворобу батька, проблеми із податковою в Іспанії, а найбільше – через зраду цивільного чоловіка Жерара Піке та скандальне розлучення із ним. Увесь цей час зірці було не до публікацій світлин із дітьми: двох синів Шак і Жері, як і саму екс-пару, переслідували папараці.

Та потроху пристрасті вщухають – і Шакіра прилетіла до Ньою-Йорка із 10-річним Міланом Піке Мебараком і 8-літнім Сашею Піке Мебараком. Видно, як хлопчаки підросли та посерйознішали.

Зірку із двома синами засняли спочатку в аеропорту JFK у Нью-Йорку, а потім і на вулицях міста. І на відміну від минулого, Шакіра не приховувала власного обличчя та обличь дітей та радо посміхалася на камеру.

шакір жерар піке розлучення діти
Шакіра із синами Сашею і Міланом в аеропорту Нью-Йорка, 9 березня 2023 р.
шакір жерар піке розлучення діти
Шакіра із синами Сашею і Міланом в Нью-Йорку, 10 березня 2023 р.

Приводом родинної поїздки в США стала робота Шакіри. Зокрема, вона вже виступила на шоу Джиммі Феллона, де заспівала свою знамениту пісню “Bzrp Music Sessions, Vol. 53“. А в інтерв’ю ведучому пояснила, що писала її як жіночий гімн: у ній, та і в творчості взагалі, Шакіра виливає свої негативні емоції.

шакір жерар піке розлучення діти
Шакіра та Bizarrap на Шоу Джиммі Феллона, 10 березня 2023 р.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Tonight Show (@fallontonight)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by The Tonight Show (@fallontonight)

Шакіра мріє повернутися у Штати, щоб жити тут і будувати кар’єру. Свого часу вона поставила власну творчість на паузу, бо у Піке робота була пов’язана із Барселоною.

Нагадаємо, розрив Шакіри і Жерара Піке відбувся влітку 2022 року через зраду чоловіка із новою дівчиною. Із нею він зустрічається досі, публічно обмінюючись із Шакірою болючими шпильками.

Фото: Getty Images, instagram.com/shakira

Дивіться також:

Після скандального розлучення з Шакірою: Жерар Піке опублікував перше фото з новою дівчиною

Шакіра у звабливих сукнях знову боляче уколола Жерара Піке і його дівчину в новій пісні (ВІДЕО)

Шакіра і Жерар Піке: від кохання до ненависті