Шакіра у звабливих сукнях знову боляче уколола Жерара Піке і його дівчину в новій пісні (ВІДЕО)

Боротьба триває: після гучного розлучення і серії скандалів Шакіра випустила нову пісню, де знову пройшлася по Жерару Піке і його новій дівчині. Композиція “Te Quedó Grande”, або скорочено “TQG”, дуетна – її Шакіра співає з іншою зірковою колумбійкою, Karol G. Дівчина також розійшлася понад рік тому із репером Anuel AA, та і близько не так гучно, як Шак і Жері.

Назву пісні можна перекласти як “Вийшло чудово“. У кадрі співачки виконують гарячі танці і співають кожна про свій біль. “Мені було боляче бачити тебе з новою дівчиною, але зараз я зосереджуюсь на собі. Я забула про те, чим ми жили разом, і це те, що тебе образило. Моє життя стало кращим без тебе, клянусь, тобі більше не раді. І те, що твоя дівчина говорить про мене, мене не дратує, а тільки смішить” – так перекладається один із куплетів, які співає Шакіра.

А далі вона виголошує ледь не сенсаційне повідомлення, якщо це правда, а не творча фантазія: “Тепер ти хочеш повернутися і бути разом, але я скажу, чекай, бо я не ідіотка”.

“Ти пішов, а я стала набагато гарячішою, набагато міцнішою і набагато легшою” – співає Шакіра. Справді, вигляд у 45-річної артистки приголомшливий. У кліпі вона змінила кілька звабливих образів – від шкіряного міні зі шнурівкою і мокрого шовку до блакитного латексу.

шакіра жерар іпке нова пісня розлучення зрада скандал
Шакіра і Karol G на зніманнях кліпу “TQG”
шакіра жерар іпке нова пісня розлучення зрада скандал
Шакіра у кліпі “TQG”
шакіра жерар іпке нова пісня розлучення зрада скандал
Шакіра і Karol G на зніманнях кліпу “TQG”

За два дні відео зібрало майже 70 мільйонів переглядів. І така увага недивна. По-перше, Шакіра давно не випускала нових альбомів і не так часто, як би хотілося прихильникам, балувала новими треками.

А по-друге, причина уваги – палкий скандал між Шакірою і Жераром Піке в стилі латиноамериканського серіалу. Детально всі події ми зафіксували раніше. А якщо коротко, нагадаємо: Шакіра спіймала Піке за зрадою із вдвічі молодшою за себе дівчиною, 23-річною Кларою Чіа. Зі скандалом вигнала чоловіка з дому. А заради помсти записала розгромний трек-дисс “BZRP Music Session #53”, де висміяла і зрадника-чоловік, і його коханку в стилі Ти проміняв Ferrari на Twingo, ти проміняв Rolex на Casio“.

Піке огризнувся – пересів на згадану модель “рено”, а потім запостив ніжне фото із Кларою в “Інстаграмі“. Популярності чоловікові це не додало – ба навіть життя попсувало, бо у Шакіри велика армія розлючених прихильників. Днями у мережі з’явилося відео, як Жері і Клару вигаяє із ресторану його власник – якраз один із Шакіриних фанатів.

Фото: instagram.com/shakira

Дивіться також:

Після скандального розлучення з Шакірою: Жерар Піке опублікував перше фото з новою дівчиною

Шакіра і Жерар Піке: від кохання до ненависті

“Найтемніші часи”: Шакіра вперше розповіла про тяжкий розрив із Жераром Піке