Після скандального розлучення з Шакірою: Жерар Піке опублікував перше фото з новою дівчиною

жерар піке шакіра розлучення коханка клара чіа марті

Скандальне розставання співачки Шакіри та футболіста Жерара Піке виходить на новий рівень. Чоловік, який пішов від дружини до вдвічі молодшої коханки, опублікував перше фото із нею в “Інстаграмі“, офіційно визнаючи, таким чином, новий роман.

На світлині Піке горнеться до 23-літньої студентки, яка вивчає PR, Клари Чіа Марті. Пару сфотографували в одному з ресторанів.

жерар піке шакіра розлучення коханка клара чіа марті

За три години знімка зібрала 1,6 мільйонів лайків і тисячі коментарів. Бо хоч сам Піке залишив фотографію без підпису, користувачі “Інстаграму” від душі повправлялися в дотепності. «Я б посоромився”, “Уявіть собі, що ви зруйнували своє сімейне життя з дружиною та дітьми, тому що не можете тримати віллі (так в просторіччі називають пеніс. – Прим. авт.) в штанях», “Не порівняти з матір’ю твоїх дітей”, “Насолоджуйся, поки можеш, твої діти теж бачать “Інстаграм”… Та більшість просто цитували рядки із скандальної пісні Шакіри, присвяченої зрадливому Піке, в якій вона завуальовано назвала свою суперницю дешевкою.

Роман Шакіри і Жерара Піке був шалено пристрасним і емоційним. Розлучення вийшло на межі пристрасті і ненависті, драми і абсурду. Влітку 2022 року, повернувшись із ділової мандрівки, Шакіра виявила, що в домі був чужий. З’ясувалося це, оскільки хтось з’їв її полуничний джем, який і Жарар, і їхні сини, 10-річний Мілан і 7-річий Саша, ненавидять. Склавши інші нестиковки і плітки, жінка з’ясувала, що й до чого.

Піке звинувачують у численних зрадах. І Клара Чіа Марті просто стала останньою краплею. Шакіра і Піке розійшлася після 11 років фактичного, незареєстрованого шлюбу. Спочатку здавалось – розійшлися мирно. Аж ось співачка дещо дізналася – що роман із Кларою тривав з 2021 року, коли в них із чоловіком все ще ніби було добре. Ба більше, коханка почувалася в Шакіриному домі як у себе вдома, і на одному із Zoom-інтерв’ю футболіста, яке він дав, поки дружини не було вдома, Шакіра знайшла Клару, повідомляє Page Six.

Тож Шакіра помстилася – випустила потужну пісню-дисс “BZRP Music Session #53”, де добряче пройшлася і по зрадникові, і по його коханці: Ти проміняв Ferrari на Twingo, ти проміняв Rolex на Casio“, “Ти лишив мене зі своєю мамцею в сусідках, пресою під дверима і боргами перед Скарбницею“.

Справді, мати Піке живе по сусідству. Шакіра виставила на балкон потворну геловінську ляльку відьми, яка дивиться якраз на вікна екс-свекрухи. І проблеми з боргами були: водночас із розставанням із Піке Шакіра пережила розслідування, в ході якого її звинувачували в ухилянні від сплати податків, за що артистці міг загрожувати тюремний термін.

Піке в боргу не лишився. Після виходу пісні він приїхав на тренуванні на автівці Renault Twingo. А також заходився рекламувати годинники Casio як “річ на все життя”.

Фото: instagram.com/3gerardpique

Дивіться також:

“Найтемніші часи”: Шакіра вперше розповіла про тяжкий розрив із Жераром Піке

Шакира и Жерар Пике: любовь и африканские страсти