У Мілані розпочався тиждень моди, який збирає, зокрема, і знаменитих гостей. Тому це зірковий час папараці – підловити селебріті у неформальному вигляді. Один із фотографів сьогодні із завданням впорався – йому вдалося зазнімкувати первістка Алісії Вікандер і Майкла Фассбендера.

Милого білявого хлопчика в кросівках і піжамці з літаками тримав на руках тато Майкл. Мама Алісія, яка зараз знову при надії, трималася трохи подалі від чоловіків свого сімейства.

майкл фассбендер дружина алісія вікандер діти син вагітна
Майкл Фассбендер із сином на Тижні моди в Мілані, 13 січня 2024 року
майкл фассбендер дружина алісія вікандер діти син вагітна
Майкл Фассбендер з дружиною Алісією Вікандер і сином на Тижні моди в Мілані, 13 січня 2024 року

Синові Фассбендера і Вікандер скоро три роки: хлопчик, ім’я якого батьки воліють не розголошувати, народився в 2021 році. Про другу вагітність зірки “Лари Крофт” стало відомо в грудні минулого року: на захід Academy Museum Gala в Лос-Анджелесі Вікандер прийшла у сукні, що підкреслила її округлий живіт.

Нагадаємо, 2024 року батьками стануть чимало зірок: українські Лілія Ребрик і Андрій Дикий, Євген Кот і Наталія Татарінцева, Даша Хлистун і Макс Михайлюк, а із західних – модель Міранда Керр та пара актора Роберта Паттінсона і моделі С’юкі Вотергаус.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Алісія Вікандер і Майкл Фассбендер стануть батьками вдруге (ФОТО)

Зіркові підсумки 2023: знаменитості, які стали батьками