42-річна акторка Сієнна Міллер приїхала на Каннський кінофестиваль – представляти нову стрічку, в якій зіграла головну жіночу роль “Горизонт: Американська сага”. Підтримати її на червону доріжку прийшли мама Джозефіна, коханий і, найголовніше, 11 річна дочка Марлоу.

Дівчинка найбільше тішилась події – сяяла усмішкою, горнулась до мами і весело спілкувалась із її обранцем, манекенником Олі Гріном.

Для червоної доріжки Сієнна вибрала напівпрозору довгу ніжно-блакитну сукню Chloe. А Марлоу вбралась у рожеве коротке платтячко.

сієнна міллер дочка марлоу діти чоловік
Сієнна Міллер із дочкою Марлоу на Каннському кінофестивалі, 19 травня 2024 року
сієнна міллер дочка марлоу діти чоловік
Сієнна Міллер із дочкою Марлоу і хлопцем Олі Гріном на Каннському кінофестивалі, 19 травня 2024 року
сієнна міллер дочка марлоу діти чоловік
Сієнна Міллер із дочкою Марлоу на Каннському кінофестивалі, 19 травня 2024 року
сієнна міллер дочка марлоу діти чоловік
Сієнна Міллер із дочкою Марлоу, бойфрендом Олі Гріном і матір’ю Джозефіною на Каннському кінофестивалі, 19 травня 2024 року

Марлоу, якій у липні виповниться 12, – первісток Сієнни Міллер. Вона народилась від роману акторки із колегою Томом Старріджем (він зіграв Пісочного чоловіка в однойменному серіалі). Із Томом Сієнна найшла втіху після гучного і драматичного роману з іншим актором, Джудом Лоу. Проте їхні зі Старріджем стосунки тривали не надто довго – з 2011 до 2015-го.

З Олі Гріном. молодшим за неї на 15 років, Сієнна зійшлась у 2022-му. А в кінці 2023-го у них народилась спільна дочка, молодша сестричка Марлоу.

“Горизонт: Американська сага”, новий фільм із Сієнною Міллер. прикметний незвичайним жанром і режисером. Його зняв Кевін Костнер, більш звичний для публіки в амплуа актора. А жанр стрічки – це вестерн-епопея у кількох частинах. Очікуємо на вихід цього року.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Вагітна Сієнна Міллер оголила живіт на обкладинці Vogue і оголосила стать дитини (ФОТО)

Джуду Лоу – 51 рік: його жінки, діти та найкращі ролі