Рідкісні кадри: троє дітей Майкла Джексона вперше за 12 років вийшли разом на червону доріжку (ФОТО)

Троє дітей легендарного співака Майкла Джексона – 25-річна Періс, 27-річний Прінс і 22 -річний Бігі, він же Бланкет, вперше за дуже довгий час зібралися разом на червоному хіднику. Востаннє таким складом вони виходили 2012 року.

Приводом для родинного возз’єднання стала прем’єра мюзиклу “MJ: The Musical”, в основі якого – історія життя і музика їхнього батька. Урочистості відбулися в Лондоні, в театрі Принца Едварда.

Кожен з дітей легенди вибрав ошатний образ – але з родзинкою. Періс вбралась у тонку сукню коричневого відтінку з відкритими плечима, її старший брат – чорний костюм і червону сорочку, а молодший вдяг зі своїм чорним костюмом розстебнуту білу сорочку.

майкл джексон діти дочка персі син прінс бігі бланкет
Прінс Джексон, Періс Джексон і Бігі Джексон на прес-показі мюзиклу “Ем-Джей: Мюзикл” у театрі Принца Едварда 27 березня 2024 року
майкл джексон діти дочка персі син прінс бігі бланкет
Прінс Джексон, Періс Джексон і Бігі Джексон на прес-показі мюзиклу “Ем-Джей: Мюзикл” у театрі Принца Едварда 27 березня 2024 року

А ось усі троє разом минулого разу – молодший ще зовсім дитина. Поруч із дітками Джексонами – їхня тітка Латоя. То була презентації напою Mr. Pink Ginseng Drink Launch Party.

майкл джексон діти дочка персі син прінс бігі бланкет
Періс Джексон, Принц Майкл Джексон, Латоя Джексон і Бланкет Джексон, 11 жовтня 2012 року

Періс Джексон – єдина дочка Майкла Джексона і молодша дитина, народжена в союзі артиста з Деббі Роу. Після розлучення батьків повна опіка дісталась артистові. Якщо Періс – справжнє ім’я, то хлопці називають себе псевдонімами. Прінс – це Майкл Джозеф Джексон. А Бігі від народження отримав ім’я Прінс Майкл Джексон II, хоча майже ним не послуговувався і раніше називався Бланкет.

Майкл Джексон помер у 2009-му – опіку над дітьми, а старшому тоді було 13 років, молодшому 8, отримала бабуся Кетрін.

Прінс має ступінь з бізнес-адміністрування, яку отримав в Університеті Лойоли Мерімаунт 2029 року. Він фанат мотоциклів і веде ютуб-канал, де показує мотопоїздки по Каліфорнії, а також разом із братом Бігі робить огляди кіно.

майкл джексон діти дочка персі син прінс бігі бланкет
Діти Джексони, серпень 2012 року

Періс – творча особа, найбільш відкрита і популярна з трійці. Вона займається музикою в стилі інді-фольк-рок, пише пісні і націлена на повноформатний альбом. Крім того, підробляє моделлю і має невеликий акторський досвід, як-то в “Американській історії жахів”.

Бігі найбільш закритий з усіх трьох. Він з’явився на світ завдяки сурогатній матері. Найближча людина для Бігі – старший брат, а сфера інтересів – захист навколишнього середовища, наука і фантастика.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Дві доньки Мілли Йовович знялись у ніжній фотосесії для глянцю

Син зірки “Форреста Гампа” і серіалу “CSI” Гері Сініза помер від рідкісної хвороби

Донька Клаудії Шиффер знялася для Vogue (фото)