Син зірки “Форреста Гампа” і серіалу “CSI” Гері Сініза помер від рідкісної хвороби

Горе в родині американського актора, режисера і музиканта, зірки фільму “Форрест Гамп” та серіалу “CSI: Нью-Йорк” Гері Сініза. Його син, 33-річний Маккана, або Мак, помер від рідкісного захворювання.

Про це 68-річний актор повідомив на сторінці в інстаграмі з посиланням на заяву благодійної Фундації Гері Сініза, в якій зокрема працював його син.

Акторові знадобився час, щоб прийняти страшну нову реальність без сина: Мака не стало 5 січня. Він відійшов у засвіти після рідкісної форми раку – хордоми, яка вражає хребет.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Gary Sinise (@garysiniseofficial)

Діагноз хлопцеві поставили в 2018 році – через кілька місяців після того, як не менш страшний діагноз озвучили його матері Мойрі Гарріс. У неї виявили пухлину в грудях третьої стадії. Проте Мойрі вдалося одужати і вийти в ремісію. А от справи Мака йшли дедалі гірше. З 2018 до 2020 років він переніс п’ять операцій на хребті, та хвороба прогресувала, і він лишився паралізованим від грудей донизу.

“Боротьба нашої сім’ї з раком тривала 5,5 років, і з часом вона ставала дедалі складнішою. Хоча наші серця болять від того, що ми його втратили, нас втішає те, що Мак більше не мучиться, і ми зворушені тим, як він впорався, – пише у заяві Сініз. – Він вів важку боротьбу з раком, який не піддається лікуванню, але не здавався”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Gary Sinise (@garysiniseofficial)

33-річний Маккена був музикантом і зокрема грав на барабанах у рокгуртрі свого батька Lt. Dan Band (гурт отримав назву за іменем персонажа Гері у “Форресті Гампі”). У благодійному фонді, який допомагає сім’ям американських військовослужбовців, ветеранів армії, поліції і служб порятунку, Маккена займався питаннями освіти.

гері сініз csi нью йорк серіал діти син помер
Гері Сініз у фільмі “Форрест Гамп”

Про хворобу сина Сініз публічно заговорив наприкінці 2023 року, коли час ішов на дні. В останній період свого життя син зірки записував музичний альбом, про який мріяв. Випуском платівки Mac Sinise: Resurrection and Revival зараз займається родина хлопця.

гері сініз csi нью йорк серіал діти син помер
Гері Сініз із дружиною, доньками, сином та батьками – в день отримання іменної зірки на Алеї слави в Голлівуді, 2017 рік

Гері Сініз одружився з акторкою Мойрою Гарріс у 1981 році. Це його єдиний шлюб, в якому крім сина народились дві доньки, Софі та Елла.

Фото: instagram.com/garysiniseofficial, Getty Images

Дивіться також:

Донька Клаудії Шиффер знялася для Vogue (фото)

Рідкісний кадр: Венсан Кассель показав свою 13-річну дочку Леоні від Моніки Беллуччі (ФОТО)

15-річний син Наомі Воттс і Лієва Шрайбера в дівочому образі вийшов у світ із матір’ю (ФОТО)