Акторка Наомі Воттс стала однією із зіркових гостей на Тижні моди в Нью-Йорку. І стильний образ знаменитості міг затьмарити тільки образ молодшої дитини Наомі і її колишнього чоловіка Лієва ШрайбераКай Воттс. Тому що Кай майже не з’являється на публіці – і тому що, за народження хлопчик, на показах дитина була в дівочому образі.

На гендерних умовностях батьки не зосереджуються – називають Кай просто дитина, даючи їй можливість самовизначитися. І, до речі, Кай – друге ім’я, перше – Самуель.

Для походу на показ Khaite Наомі вибрала стильну довгу білу сукню та чорне пальто, які доповнила парою високих чорних рукавичок і чорними чоботами.

наомі воттс лієв шрайбер  син змінив стать
Наомі Воттс і Кай Воттс на показі Khaite, 10 лютого 2024 року

А 15-річна дитина Кай позувала у довгій сукні модного коричневого кольору та укороченій шкіряній куртці з хутряним коміром, до яких додала напівпрозорі туфлі зі стразами.

наомі воттс лієв шрайбер  син змінив стать
Наомі Воттс і Кай Воттс на показі Khaite, 10 лютого 2024 року

Кай захоплюється танцями і повітряною акробатикою. І, як і старший брат, цікавиться акторською майстерністю.

Нагадаємо, у Наомі двоє дітей, обидва народились у союзі з Лієвом Шрайбером. Старшому, сину Александру, 16 років. Їхня з Лієвом пара не була офіційно одружена і розійшлась у 2016-му, після 11 років разом, проте дружні стосунки збереглися.

Торік Наомі вперше офіційно вийшла заміж – за актора Біллі Крудапа. У Лієва також нова сім’я, в якій торік народилась дочка.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Солодкі 16: Наомі Воттс показала красеня сина від Лієва Шрайбера (ФОТО)

Актор Лієв Шрайбер став батьком втретє: перші фото