Рідкісні кадри: зірка “Гри престолів” Ніколай Костер-Вальдау привів дружину на прем’єру нового серіалу(ФОТО)

Зірка культового серіалу “Гра престолів“, данський актор Ніколай Костер-Вальдау знявся у новому проєкті – серіалі “Останнє, що він мені сказав“. І на його презентацію привів дружину, з якою у шлюбі вже 26 років. Побачити їх разом – велика удача.

52-річні Саша-Нукака і Ніколай Костер-Вальдау вбралися у схожі образи в синьо-блакитній гамі. І сяяли на червоній доріжці усмішками.

ніколай костер вальдау джейме ланністер родина дружина діти дочки
Ніколай і Нукака Костер-Вальдау

Ніколай Костер-Вальдау і Саша-Нукака Моцфельд зустрілися, коли обом було по 27 років. Доти Ніколай про одруження не думав – заводив короткі романи із жінками, користуючись всіма перевагами, які дають чоловікові спортивна фігура, чарівна посмішка, звичка природно триматися на публіці

17 березня 1997 року він сидів у студії звукозапису, куди приїхав озвучувати радіовиставу. Виконавиця головної жіночої ролі запізнювалася. Але Ніколай одразу пробачив її, коли дівчина увійшла до кімнати, – тонке, високе, гарне обличчя з високими вилицями та мигдалеподібними очима, волосся кольору воронова крила.

Незабаром Ніколай заявив друзям, що одружується з Сашею-Нукакою. Ті не надто повірили в успіх задуму – хоча б тому, що Саша-Нукака Моцфельд не поступалася Костеру-Вальдау в популярності і теж не знала відбою від шанувальників. Співачка, актриса та модель – дочка відомого політика, який згодом став міністром фінансів в уряді Гренландії. Крім того, фото Саші-Нукакі обійшло всі обкладинки, коли вона стала «Міс Гренландія», просто вирішивши поборотися за головний приз – снігохід.

ніколай костер вальдау джейме ланністер родина дружина діти дочки
Весілля Ніколая Костер-Вальдау і Саші-Нукаки

“Це було кохання з першого погляду, – згодом згадував Ніколай. – Для мене, принаймні. Вона чинила опір, але я взяв цю фортецю облогою”.

Ніколай і Саша-Нукака знімалися разом, а ще їх поєднують спільні погляди на політику та громадянський обов’язок. Нукака, як і батько, бере активну участь в акціях з підтримки та захисту ескімоського населення Гренландії. «Материкові» датчани досі не приймають ескімосів як своїх, у суспільстві існує певна напруга з цього приводу, як у США – між білими та корінним населенням країни. У данській історії також неприємних сторінок чимало.

«Я не уявляю життя без дружини, але не вважаю, що за довгі стосунки повинен вручатися приз, – якось заявив журналістам Костер-Вальдау. – Іноді люди розлучаються, і це нормально. Але, сподіваюся, мені не доведеться через це проходити».

Втім, подружжя Костер-Вальдау – один із найміцніших зіркових союзів. Пара має двох дочок – Філіппі 22 рокі, а Сафіні – 19.

ніколай костер вальдау джейме ланністер родина дружина діти дочки
Ніколай і Нукака Костер-Вальдау з першою дочкою Філіппою
ніколай костер вальдау джейме ланністер родина дружина діти дочки
Філіппа і Нукака Костер-Вальдау
ніколай костер вальдау джейме ланністер родина дружина діти дочки
Молодша дочка Ніколая і Нукаки – Серафіна

На червоній дріжці Ніколай позував не тільки з реальною, а й з екранною дружиною. У проєкті “Останнє, що він мені сказав” її зіграла Дженніфер Гарнер.

Мінісеріал “Останнє, що він мені сказав” знятий за однойменною книгою-бестселлером Лори Дейв і спродюсований Різ Візерспун та Дженніфер Гарнер. Це напружений трилер, в центрі сюжету якого – родина Ханни, її чоловіка Оуена та 16-річної пасербиці Бейлі. Якось Оуен, якого грає Ніколай Костер-Вальдау, раптово зникає і наостанок просить потурбуватися про Бейлі. Щоб зрозуміти, що відбувається, жінка і дівчина починають власне розслідування і з’ясовують небезпечні таємниці з минулого, які ставлять під сумніви всю їхню звичну рельність.

Фото: Getty Images, instagram.com/safinawaldau, instagram.com/nikolajwilliamcw

Дивіться також:

Секс-символ “Игры престолов” Николай Костер-Вальдау и его женщины

Не карлик, а шкет: личная жизнь звезды “Игры престолов” Питера Динклэйджа

Звезда сериала “Игра престолов” Натали Дормер тайно родила ребенка

Звезды “Игры престолов” на красной дорожке премьеры последнего сезона