Рідкісний кадр: Гайтана показала, якою була в підлітковому віці (ФОТО)

Співачка Гайтана давно не радувала новими треками, та й у соцмережах з’являється нечасто. Проте сьогодні дала про себе знати – і показала рідкісну світлину із домашнього архіву.

На фото 12-річна Гайтана з безліччю кісок, зібраних на маківці, тримається за велетенське гроно бананів. “Коли мені було 12 років”, – підписала кадр зірка.

Раніше Гайтана, згадуючи про дитинство, розповіла про своє перше кохання і перший поцілунок.

гайтана в дитинстві
Гайтана у 12 років

“Кожне кохання здається найяскравішим. Але своє перше почуття, випробуване в тринадцять років, пам’ятаю особливо. До речі, завдяки цьому коханню я почала писати вірші. Це був хлопець на ім’я Діма, мій сусід, який грає на гітарі. Я була маленькою Гайтаною, а він студентом університету. У нього була закохана не тільки я, а й усі дівчата в окрузі. У коханні я зізналася йому першою. Написала записку, і він попросив мене з ним зустрітися, а при зустрічі сказав: “Ти дуже гарна, але ще дуже маленька, а в мене є дівчина, яка чекає на мене на Півночі”.

Йому було вісімнадцять. Пам’ятаю, я довго й багато плакала з цього приводу. Моя близька подруга перечитала цілий щоденник моїх роздумів про перше нерозділене кохання. Тоді-то я і написала свій перший вірш. Смішно і добре було”.

На запитання, скільки їй було, коли вона почала зустрічатися зі своїм першим хлопцем, Гайтана розповіла: “Напевно, 15 років. І після того випадку з нерозділеним коханням у моєму житті більше не було любовних відмов і сліз з цього приводу. Ми були разом літо плюс весна. Кохання, квіти й перша “біжутерна” каблучка. Тоді я подумала: “О, якщо мені дарують каблучку, то я вже доросла!”.

гайтана дочка діти родина
Гайтана із дочкою Сапфір-Ніколь

А щодо першого поцілунку, то тут була кумедна історія. “Мені було близько семи років. Наші мами господарювали на кухні, і я вирішила: час спробувати, що таке поцілунок, – треба ж було про щось цікаве розповідати в школі. Дехто уже хвалилися подібними досягненнями. Ось ми з хлопчиком і домовилися: цілуємося. Я його запитала: “А ти раніше цілувався?”. Він відповів: “Ні”. “Ну що ж, давай вчитися!” – підсумувала я. Коли ми нарешті поцілувалися, зрозуміла, що справа ця дуже мерзенна і вирішила більше ніколи нею не займатися”.

На щастя, свого слова Гайтана не дотримала. Зараз вже її донька, Сапфір-Ніколь, майже досягла того віку, коли її мама почала цікавитися поцілунками. Дочці Гайтани 6 років.

Фото: instagram.com/gaitanamusic

Дивіться також:

Новий драйв: Юлія Саніна переспівала гіт Гайтани “Два вікна” (ВІДЕО)

Гайтана: “Мой бывший исчез со всеми финансами и недвижимостью”