Ріта Ора вперше показала фото свого таємного весілля з Тайкою Вайтіті

Співачка Ріта Ора вирішила відсвяткувати першу річницю свого весілля з режисером Тайкою Вайтіті в оригінальний спосіб. Вона вперше показала світлини їхнього свята широкій публіці, залучивши Vogue Weddings.

Про їхнє весілля в інтернеті ширилося чимало чуток. Як зізналась артистка, вони з Тайкою з цікавістю спостерігали за плітками, проте від коментарів утримувалися.

“Я рада, що тепер ми можемо поділитися тим, що сталося насправді – і зробити це в нашу першу річницю!” – каже Ріта і показує часточку свого свята, втілену в чарівних світлинах.

І подивитися є на що: наречена була у мереживній асиметричній сукні на одне плече, яку пізніше змінила на білу сукню з глибоким декольте з рюшами і пишними манжетами. А пізніше вони з Тайкою перевтілилися в Елвіса і його подружку і відривалися, співаючи в караоке.

Гортайте праворуч, щоб побачити всі фото:

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vogue Weddings (@vogueweddings)

Тайка і Ріта познайомились на вечірці барбекю, яку режисер влаштував у себе вдома в 2018 році. Проте зустрічатися почали в 2021-му. Незвичайним є те, що пропозицію робила Ріта. Але, каже Тайка, “я одразу ж відповів так”.

Весілля вони влаштували для невеликого кола друзі в у Лос-Анджелесі 4 серпня 2022 року.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Ріта Ора запалила сцену Євробачення 2023 з 12-річною українською танцівницею (ФОТО і ВІДЕО)

Гламурна казка: яким було весілля Максима Чмерковського і Піти Маргатройд (ФОТО)

Надя Дорофєєва вийшла заміж за Мішу Кацуріна (ФОТО і ВІДЕО)