Роузі Гантінгтон-Вайтлі вперше показала обличчя однорічної доньки від Джейсона Стейтема (ФОТО)

Модель Роузі Гантінгтон-Вайтлі, цивільна дружина зірки бойовиків Джейсона Стейтема, – мама двох дітей. Вона зовсім не зловживає дитячим контентом, вкрай рідко показує своїх малюків – і днями вперше показала личко доньки.

Ізабелла Джеймс Стейтем народилася 2 лютого 2022 року. Однорічна білявка вже впевнено стоїть на ніжках – і Роузі показала, як дівчинка зі старшим братом, п’ятирічним Джеком Оскаром, гуляє їхнім гарним домом і садом у Лондоні.

“Весна буяє”, – лаконічно підписала світлини в інстаграмі Роузі.

роузі гантінгтон вайтлі джейсон стейтем донька син будинок дімроузі гантінгтон вайтлі джейсон стейтем донька син будинок дімроузі гантінгтон вайтлі джейсон стейтем донька син будинок дімроузі гантінгтон вайтлі джейсон стейтем донька син будинок дімроузі гантінгтон вайтлі джейсон стейтем донька син будинок дімроузі гантінгтон вайтлі джейсон стейтем донька син будинок дім

Актор Джейсон Стейтем і модель Роузі Гантінгтон-Вайтлі познайомилися в 2010 році. В 2016-му він освідчився їй, проте весілля не сталося. Що не заважає їм жити в мирі і злагоді. Джейсон продовжує зніматися, Роузі зрідка позує для вибраних рекламних кампейнів, розвиває власний бренд взуття і активно цікавиться архітекторую та інтер’єрним дизайном.

роузі гантінгтон вайтлі джейсон стейтем донька син будинок дім

Фото: instagram.com/rosiehw

Дивіться також:

Перевозчик и Ангел: история любви Джейсона Стейтема и Роузи Хантингтон-Уайтли

Рідкісні кадри: Джейсон Стейтем і Роузі Гантінгтон-Вайтлі прийшли на модний показ (ФОТО)

Беременная Роузи Хантингтон-Уайтли впервые показала лицо сына от Джейсона Стейтема (ФОТО)