Шеннен Доерті подала на розлучення з третім чоловіком після 11 років шлюбу

Акторка Шеннен Доерті, зірка культових серіалів “Беверлі-Гіллз, 90210” та “Усі жінки відьми“, розпочала офіційний процес розлучення. Вона та її третій чоловік, фотограф Курт Ісваренко, були одружені 11 років.

Першими новину повідомили видання TMZ. Вони роздобули документ про розлучення, з якого виходить, що пара роз’їхалась у січні. Доерті просить призначити їй виплату аліментів.

В сторис і стрічці інстаграма Шеннен опублікувала завуальоване повідомлення: «Єдині люди, які заслуговують бути у вашому житті, це ті, хто ставиться до вас з любов’ю, добротою та цілковитою повагою», — йдеться у ньому.

шеннен доерті чоловік курт ісварінко розлучення

«Розлучення — це останнє, чого хотіла Шеннен. На жаль, вона відчувала, що в неї не залишилося іншого виходу», — розповідає у коментарі, який вдалося отримати виданню People, представниця Шеннен Доерті Леслі Слоун.

Шеннен Доерті та Курт Ісваренко одружилися в жовтні 2011 року. Це був третій шлюб актриси, після Ешлі Гамільтона (з 1993 по 1994 рік) та Ріка Саломона (з 2002 по 2003 рік). Дві попередні історії були вельми скандальними, та до третього шлюбу Доері ставилася усвідомлено.

шеннен доерті чоловік курт ісварінко розлучення
Шеннен Доерті і Курт Ісваренко, 2010 р.

Курт і Шеннен хотіли дитину, проте коли вона пішла на огляд перед зачттям, виявила пухлину в грудях. Лікування триває з 2015 року – після реміссії в 2020-му рак знову повернувся в четвертій стадії.

Фото: Getty Images, instagram.com/theshando

Дивіться також:

Шеннен Догерті – 52 роки: історія найскандальнішої акторки серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”

Як склалися долі акторів серіалу “Беверлі-Гіллз, 90210”

Знову разом: зірки серіалу “Елен і друзі” Елен Ролле і Патрік П’юдеба цілуються в Каннах (ФОТО)