Акторка Сієнна Міллер знову при надії. І сумнівів у цьому немає – папараці заскочили зірку на пляжному відпочинку на Ібіці, в купальнику – очевидне не сховаєш і не спишеш на одяг оверсайз.

Батьком малюка став бойфренд Сієнни, актор і модель Олі Грін. Його можна було побачити в “Короні”, “Берегу москітів” і “Хорошій людині”. Олі Гріну 26 років, Сієнні – на 15 років більше, 41.

Сієнна міллер вагітна дитина друга бойфренд молодший
Сієнна Міллер та Олі Грін йдуть на різдвяну вечірку, 23 листопада 2022 року
Сієнна міллер вагітна дитина друга бойфренд молодший
Сієнна Міллер та Олі Грін на Вімблдонському турнірі, 9 липня 2023 року

Як відомо, у Сієнни Міллер вже є дитина – 10-річна дочка Марлоу. Вона народилася у стосунках з іншим актором, Томом Старріджем. Він відомий за роллю в популярному серіалі Netflix “Пісочний чоловік”, де зіграв головну роль.

Сієнна міллер вагітна дитина друга бойфренд молодший
Сієнна Міллер і Том Старрідж, жовтень 2012 року
Сієнна міллер вагітна дитина друга бойфренд молодший
Сієнна Міллер з донькою Марлоу Старрідж на показі Proenza Schouler, 11 лютого 2023

Цікаво, що обидва чоловіки схожі між собою – високі, чорняві, худорляві, з пронизливими поглядами і тонкими правильними рисами обличчя.

Та найбільш відомий – і найбільш скандальний – інший роман актриси – із Джудом Лоу. Вони познайомилися на знімальному майданчику, заручилися на Різдво – і вже за кілька місяців стало відомо, що Джуд зрадив Сієнні із нянькою його дітей. Майже рік вони пробували налагодити стосунки – та все ж таки розійшлися.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Рідкісні кадри: Сієнна Міллер привела 10-річну доньку на модний показ (ФОТО)

Джуду Лоу – 50 років: його жінки, діти та найкращі ролі