Сльози щастя: Тімур Мірошниченко показав, як змінився всиновлений Марсель, у зворушливому відео

Рівно рік тому, 22 червня 2023-го, телеведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна отримали дозвіл стати батьками третьої дитини – всиновленого малюка, якого назвали Марсель.

Хлопчик мав численні проблеми зі здоров’ям, проте рік у люблячій родині все кардинально змінив – і у важливу річницю Мірошниченко показав щемке і зворушливе родинне відео, що демонструє фантастичні дива, на які здатна любов. І розповів про історію всиновлення та успіхи маленького Марселя.

“Ми стоїмо в залі суду, тримаємося за руки і плачемо, бо щойно суд оголосив, що Марсель офіційно наш син! Плачемо, бо розуміємо, що пройшли дуже складний шлях до цього. Плачемо, бо ніхто не вірив у нього до нас. Плачемо, бо знаємо, що зробимо його щасливим! «Це складний випадок, немає ніяких гарантій» казали нам. «Подивитесь на нього за рік…», – відповів тоді Тім”, – згадує Інна Мірошниченко.

І сталось, як вона й передрікала. “Це феноменальні зміни. Марсель подолав складні діагнози і за рік в сім’ї майже наздогнав однолітків. Він ходить, бігає, їздить на самокаті. З хлопчика, який не мав емоцій і усього боявся, Марс перетворився на хохотуна, який прагне вивчати все беззупинно! Прагне обіймів, біжить, аби поцілували колінку після удару, засинає на грудях батьків. Такі прості речі, які говорять про привʼязаність! Привʼязаність, яку ми будували крок за кроком попри всі складнощі”.

тімур інна мірошниченко всиновили син марсель

Мірошниченки відверто транслювали в соцмережах і пресі історію всиновлення та адаптації Марселя. І ніколи не приховували, що зміни далися непросто. “Цей рік був важким. Але коли ми бачимо результат, то не можемо стримати сліз щастя! Дякуємо, синок, що ти прийшов в наше життя і своїм прикладом доводиш, що дива існують! Варто просто щиро любити і відкрити серце одне одному! Вітаємо тебе з річницею в сім’ї Мірошниченків!”

Нагадаємо, в родині телеведучого троє дітей – крім Марселя, є біологічні син і дочка, Марко і Мія. Проте зупинятись пара не збирається і працює над всиновленням четвертого малюка.

Фото: instagram.com/timur.miroshnychenko

Дивіться також:

Незвичайне ім’я і драматична доля: Тімур Мірошниченко розкрив деталі про всиновлену дитину

Тімур Мірошниченко розповів, чому назвав усиновленого сина Марселем