Акторка Софі Тернер і співак Джо Джонас стали батьками вдруге понад рік тому, але досі успішно приховували імʼя доньки. Проте гучне розлучення і боротьба в суді за опіку над обома дітьми розкрили правду.

З нещодавно оприлюднених судових документів стало зрозуміло, що колишнє подружжя дало своїй дівчинці гарне французьке імʼя.

Із заяви Софі Тернер, поданої кілька днів тому, випливало, що маля має ініціали DMJ. У нових документах, повідомляє Entertainment Tonight, воно звучить повністю. Дитина, яка народилася в липні 2022 року, отримала ймення Дельфін.

Хай які розбіжності існують між Софі Тернер і Джо Джонасом, як мінімум в одному вони одностайні – в ретельному оберіганні особистостей своїх доньок. Вони не показують жодних зображень дітей.

софі тернер джо джонас діти дочка ім'я як назвали розлучення
Софі Тернер і Джо Джонас на прогулянці зі старшою дочкою Віллою, жовтень 2021 року

Нагадаємо, у Дельфін є старша сестра, трирічна Вілла, яка народилася в липні 2020 року.

Софі Тернер і Джо Джонас вирішили розлучитися на початку вересня 2023 року. Спочатку все здавалось мирним, та в 20-х числах розпочалися судові справи і заяви сторін. Буцімто про розлучення Тернер дізналась із новин. І ніби Джо незаконно у римує дочок, хоч між батьками існувала домовленість, що дівчатка поїдуть із матірʼю в Англію. Джо Джонас через представників категорично спростував усі закиди.

Процес триває, і поки Софі із дочками живе в Нью-Йорку, в районі Трайбека, в апартаментах співачки Тейлор Свіфт. Останнім часом зірки дуже зблизилися.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Взаємні звинувачення, суд і боротьба за дітей: розлучення Софі Тернер і Джо Джонаса стає скандальним

Рідкісні кадри: Шарліз Терон привела дочку на модний показ (ФОТО)

Ріанна і ASAP Rocky вперше показали молодшого сина: фото всієї родини