Взаємні звинувачення, суд і боротьба за дітей: розлучення Софі Тернер і Джо Джонаса стає скандальним

Кілька тижнів минуло з моменту, коли співак Джо Джонас подав на розлучення з акторкою Софі Тернер. І якщо на початку їхня історія складалась мирно, зараз чи не щодня ситуація ускладнюється. Дійшло до позову в суд і боротьбу за дітей.

По-перше, як звернула увагу Daily Mail, Софі зазначає, що дізналась про розлучення не від майбутнього колишнього, а з преси, яка вибухнула гучними заголовками про них 4 вересня. А їхній із Джо чотирирічний шлюб розпався “дуже раптово” після сварки на 34-й день народження Джонаса 15 серпня.

По-друге, видання People повідомляє, що 21 вересня вона подала позов у суд Мангеттена на Джо Джонаса, через те що він буцімто “неправомірно утримує” двох їхніх дочок, трирічну Віллу і малечу віком 1 рік і 2 місяці, яку в документах позначають як D. J. (імені дівчинки вони так і не розкрили).

У документах, на які посилається західна преса, йдеться, що перебуваючи в шлюбі, пара вирішила, що дівчатка будуть рости у Великій Британії. Там у них будується будинок, в який готувалися переїхати наприкінці 2023 року. Але зараз діти перебувають в Америці – три місяці вони провели під опікою Джо, бо він з братами мав тур країною і хотів бути з дочками, а у Софі якраз були знімання.

Софі Тернер Джо джонас розлучення
Софі Тернер і Джо Джонас, жовтень 2022 року

У позові зафіксовано вимогу “негайного повернення дітей, яких неправомірно забрали або неправомірно утримують”. Команда юристів Тернер стверджує, що з 20 вересня “батько відмовляється повернути паспорти матері і відправити їх додому в Англію разом з матір’ю”.

А от представник Джо Джонаса розповів People зовсім іншу історію. З його слів, Джо ініціював шлюборозлучний процес після численних розмов із Софі – тож ніяких сюрпризів. І суд Флориди виніс постанову, що забороняє батькам змінювати місце проживання дітей, про що жінка знала з 6 вересня.

“Джо і Софі мали сердечну зустріч минулої неділі в Нью-Йорку, коли Софі приїхала до Нью-Йорка, щоб побути з дітьми. Після цієї зустрічі вони були з нею. Враження Джо від зустрічі полягало в тому, що вони досягли порозуміння, що будуть працювати разом над створенням дружніх умов для спільного виховання дітей”, – наводить цитату представника Джо Джонаса People.

Тож, каже представник, для батька дітей прикрою новиною став позов Софі. Заяву про “неправомірне утримання” сторона Джонаса називає такою, що вводить в оману, “а в гіршому випадку є серйозним зловживанням правовою системою”.

Схоже, це лише початок.

Нагадаємо, співак і зірка “Гри престолів” побралися в 2019 році після майже трьох років роману. І після чотирьох років у шлюбі у вересні 2023 року Джо подав на розлучення.

Фото: Getty Images

Дивіться також:

Г’ю Джекман розлучається з дружиною після 27 років шлюбу

Брітні Спірс розлучається із чоловіком після року у шлюбі

Наталі Портман розлучається із Бенджаміном Мельп’є після 11 років шлюбу