Актриса Софі Тернер, вона ж Санса Старк зі знаменитого серіалу “Гра престолів“, та співак Джо Джонас зіграли пишне весілля влітку 2019-го. Але, як відомо, це було друге, офіційне весілля. А перша весела церемонія пройшла у Лас-Вегасі 1 травня 2019 року – в секреті від сторонніх очей.

Для церемонії у Вегасі Софі вибрала шовковий комбінезон. А вже у липніна офіційному весіллі красувалася у довгій пишній сукні. Ще б пак – танці під діджея, прогулянки нічним містом і купання в басейні вимагали зручного дрескоду.

Сьогодні пара святкує вже четверту річницю шлюбу. А ми згадуємо, яким шаленим, невимушеним і щирим було їхнє весілля у Вегасі. Ці світлини Софі показала в інстаграмі.

софи терненр джо джонас санса игра престолов свадьба тайнаясофи терненр джо джонас санса игра престолов свадьба тайнаясофи терненр джо джонас санса игра престолов свадьба тайнаясофи терненр джо джонас санса игра престолов свадьба тайнаясофи терненр джо джонас санса игра престолов свадьба тайнаясофи терненр джо джонас санса игра престолов свадьба тайная

Підпис під веселими знімками, з яким Софі їх запостила, був таким же зухвалим і хуліганським “Вітаю з річницею весілля у Вегасі цей великий шмат мужичинка”.

Та у їхніх стосунках все по-справжньому і серйозно. 2020 року Софі та Джо стали  батьками вперше – у них народилася донька Вілла. Молодша, друга дочка народилася в липні 2022-го – її ім’я досі тримають в таємниці. Та й світлин обидвох дівчаток не знайдеш – знамениті батьки пильнують їхню приватність.

Фото: instagram.com/sophiet

Дивіться також:

Санса из “Игры престолов” показала свое роскошное свадебное платье

Пріянка Чопра вперше показала обличчя однорічної доньки від Ніка Джонаса (ФОТО)