«Супермодель по-українськи» Вікторія Маремуха похрестила сина в Михайлівському соборі: атмосферні фото

Учасниця модельних реаліті Нового каналу, фіналістка проєкту «Супермодель по-українськи»-2 і блогерка Вікторія Маремуха в вересні 2022 року вперше стала мамою. У неї із чоловіком Луї народився син Лука. А тепер вони похрестили малюка.

“Для мене було важливим не тільки народити сина в Києві, а й похрестити. Всі знають, що перше хрещення Русі та наших предків відбулося саме тут на схилах та водах Дніпра в 988 році князем Володимиром Великим”, – каже Вікторія. І ділиться в інстаграмі неймовірно зворушливими, гарними і атмосферними фото та відео з таїнства.

вікторія маремуха супермодель по українськи віка маре син хрестини вікторія маремуха супермодель по українськи віка маре син хрестини вікторія маремуха супермодель по українськи віка маре син хрестини вікторія маремуха супермодель по українськи віка маре син хрестини вікторія маремуха супермодель по українськи віка маре син хрестини вікторія маремуха супермодель по українськи віка маре син хрестини

До вибору церкви підійшла дуже свідомо. “Михайлівський Золотоверхий Монастир для хрещення Луки я обрала ще після народження сина. Місце сили та віри, один із найбільш монастирів Стародавнього Києва, побудований в XII столітті онуком Ярослава Мудрого, а в 1930-х був зруйнований більшовиками, але відтворений в 1990-х роках”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Victoria Mare (@vicky_mare)

Своїм вибором Вікторія лишилася дуже задоволена. “Отець Арсеній надзвичайно світлий та приємний священник. А який у нього чарівний голос”.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Victoria Mare (@vicky_mare)

“Хрещені батьки – мої найближчі друзі, з якими ми вже понад 10 років товаришуємо, – каже Вікторія. – Пройшли багато і виросли разом! Люди, яких я люблю, як сімʼю. Аня та Женя”.

вікторія маремуха супермодель по українськи віка маре син хрестини

Фото: instagram.com/vicky_mare, фотограф: diukova.tainstvo.photo

Дивіться також:

Рідкісні кадри: дружина Сергія Притули показала їхню молодшу дочку (ФОТО)

Вихідні в селі: Олена Кравець показала підрослих дітей на милих фото

82-річний Аль Пачіно стане батьком: його 29-річна дівчина на 8-му місяці