Вихідні в селі: Олена Кравець показала підрослих дітей на милих фото

Телеведуча Олена Кравець – мама трьох дітей. Старша дочка Марія – вже доросла і самостійна. А молодші, двійнята Катя та Ваня, щойно закінчили перший клас. Цими вихідними вони відвідали село – а мама Олена показала своїх підрослих малюків на милих ностальгійних фото – у багатьох є такі теплі спогади про літо в бабусі.

“Вихідні в селі – це щось на дитячому, – усміхається Олена. – Зловила себе на думці, що сумую за цим станом безтурботності та відчуттям затишного якогось хаосу, чогось «неприбраного»…”

Якщо Катя – білява дівчинка – знята зі спини, то Ваня сором’язливо усміхається просто в об’єктив і позує з песиком.

олена кравець діти двійня катя ваняолена кравець діти двійня катя ваняолена кравець діти двійня катя ваняолена кравець діти двійня катя ваняолена кравець діти двійня катя ваня

Вже рік молодші діти Олени Кравець – учні приватної київської школи. Для першачків заняття проводяться в ігровій формі, з використанням “Лего” та “Майнкрафт”, а харчування розробляють дієтологи.

Спочатку Олена з трьома дітьми перебували в Болгарії. Першою приїхала до Києва старша, Марія. А потім і решта родини ухвалила рішення повернутися.

Фото: instagram.com/lennykravets

Дивіться також:

Рідкісні кадри: дружина Сергія Притули показала їхню молодшу дочку (ФОТО)

Олександр Зінченко стане батьком вдруге: зворушливе відео

Олена Кравець зізналася, чому її старша донька повернулася до Києва