Лідер гурту «Океан Ельзи», тренер «Голосу країни-12» Святослав Вакарчук вносить свій вклад у майбутню перемогу. Він взявся підтримувати дух громадян. Вакарчук їздить містами, де звичайні люди активно потребують підтримки. Виступає у різних місцях: центрах для переміщених осіб, у метро і навіть на вокзалі. Говорить, що географія його міст максимально різна, проте є населені пункти, куди він повертається двічі, а то і тричі.

Співак вийшов на зв’язок зі студією проєкту «Сніданок. Онлайн» із Запоріжжя – і розповів про свою діяльність.

«Ми привозимо допомогу, зустрічаємось з людьми, це дуже важливо. Я вчора виступав у метро Харкова, сьогодні для запорізького госпіталю прямо на вулиці. Де я буду завтра виступати – один Бог знає. До речі, сьогодні ще проводжав потяг, у якому за кордон їдуть діти, евакуйовані з Бердянська, з ними теж у вагоні поспівав», – зазначив Вакарчук.

За словами виконавця, великий концерт після перемоги від «Океану Ельзи» обов’язково буде, окрім того, якщо це станеться до червня – стадіонний виступ на «Олімпійському» буде. Проте не виключає, що масштабний концерт може відбутись у будь-якому місці, навіть на полі.

святослав вакарчук волонтер концерт війна 2022

Щодо особистих маленьких мрій після перемоги, Вакарчук розповів: «Мені хочеться побачити мою родину, я вже її давно не бачив, це найголовніше». А, нагадаємо, у Вакарчука нова дружина і маленький син, якому ще нема й року.

Фото: надані 1+1

Дивіться також:

Наталя Могилевська переспівала свій хіт «Місяць» — тепер він про війну: драматичне відео

Хав’єр Бардем виступив на мітингу на підтримку України: «Засуджую військові дії росії» (ВІДЕО)

Сергій Жадан присвятив нову пісню дітям війни (ВІДЕО)